Akcesoria wojskowe do kupienia online - saperki i multitool Leatherman.

W sklepie online z militariami kupić można m.in saperki i kombinierki - multitool leatherman.
W sklepie online dostępne są małe, lekkie, skręcane saperki z kilofem, kompasem, piłą oraz pokrowcem. Saperki stworzone są przez niemiecką, renomowaną firmę. Saperki wykonane są z wysokiej jakości stali, pokrytej farbą co czyni ją odporną na wszelkie warunki pogodowe.Saperki stworzone są z wytrzymałego metalu pokrytego warstwą czarnej farby zabezpieczającej.

szpadel
Autor: fmckinlay
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Szpadel przytwierdzony jest do rękojeści za pomocą nitów. Poręczna konstrukcja saperki daje możliwość zmniejszenia wymiarów narzędzia do absolutnego minimum. Saperkę stosować można jako motykę po odpowiednim ułożeniu łopatki. Łopata posiada dwie krawędzie z ostrą piłką która ułatwia kopanie, a także umożliwiającą wycinanie pędów czy krzaków. Saperka na zakończeniu posiada gumową rękojeść która gwarantuje poprawny chwyt.W komplecie jest także miękki pokrowiec zapinany na rzep. Po złożeniu saperka chowana jest do pokrowca, który posiada solidne klamry które umożliwiają przymocowanie do pasa lub plecaka. Saperki używać można jako łopaty, kilofa, piły, otwieracza czy (kompas wbudowany został w rękojeść). Saperka niezastąpiona jest w domu, samochodzie, na działce, podczas wycieczki pieszych wędrówek czy na rybach Najnowsza kombinierka Multitool Leatherman to bestseller tej firmy. Komfortowe rękojeści, możliwość otwarcia 4 narzędzi bez rozkładania kombinerek w tym dwa jedną ręką oraz dwa gniazda dla wymiennych końcówek śrubokrętów to najważniejsze zalety ulepszonego Multitool Leatherman.


Więcej artykułów

Jak na wakacje to jedynie do Kołobrzegu!

urlop
Autor: Ludo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Każdego roku nad polskie wybrzeże ściągają tłumy wczasowiczów. Powód jest jeden. Nigdzie na Starym Kontynencie nie ma takich plaż jak w Polsce. Dużych, białych i z drobnym piaskiem. Mając ten fakt na uwadze, nie trzeba podróżować do Portugalii czy Egiptu, aby na własnej skórze poczuć gorące słońce i nacieszyć się pięknymi widokami.

noże
Autor: Schweiz-Russland
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Konstrukcję oraz wszystkie narzędzia, wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, którą poddano obróbce termicznej, co sprawiło, że każda część ma optymalną co do pełnionej funkcji - twardość.

Poczekaj minutę! Zaintrygował Cię post? Masz ochotę na następne dodatkowe wątki? To miłe. Kliknij w poniższy link i przekieruj się do witryny z newsami na wybrany temat.

Multitool Leatherman to nie tylko funkcjonalność i wytrzymałość, ale także bezpieczeństwo dłoni. Ostrze nożowe gładkie, ostrze nożowe ząbkowane, piłę oraz pilnik można otworzyć bez konieczności rozkładania kombinerek. Dzięki otworom pod kciuk ostrza nożowe można szybko otworzyć jedną ręką. Narzędzia zewnętrzne blokowane są niezależnymi blokadami typu liner-lock, co gwarantuje komfortową obsługę nawet jedną dłonią, reszta narzędzi zabezpiecza blokady typu back-lock zwalniane przyciskiem w tylnej części kombinerek.Gniazda śrubokrętów z zestawem dwustronnych końcówek różnego rodzaju, gwarantują szeroki zakres prac montażowych oraz naprawę różnorodnego sprzętu.Komfortowe przenoszenie zapewnia znajdująca się w zestawie kabura oraz odejmowany klips umożliwiający przypięcie tool’a za paskiem albo o krawędź kieszeni. Niska cena i ciekawy wygląd czynią z tego typu gadżetów wspaniały pomysł na prezent na przykład: .
03-08-2022
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.