Uniwersalny przedmiot dla twojego pana jego wyśnionym prezentem

Niezwykle ciężko jest wybrać praktyczny upominek dla mężczyzny. Po jakimś czasie bowiem dochodzi się do wniosku, że posiada on już w swej kosmetyczce dziesięć otwartych opakowań żelu po goleniu, a bokserki, które kupujesz przy każdej możliwej okazji, zamiast niespodzianki są czymś oczywistym.
Trzeba wówczas rozważyć, że prawie każdy mężczyzna posiada upodobanie do kolekcjonowania oryginalnych rzeczy. O wybranym właśnie będzie mowa niżej.


Więcej artykułów

Wiele ciekawych ofert posiada Polanica Zdrój noclegi tu są zróżnicowane

Kudowa Zdrój
Autor: David Short
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Czy patrzyliśmy na Kudowa Zdrój noclegi?

Jeżeli wymyślamy wyjazdy, w których wyjeżdżamy chociaż na kilka dni do innej miejscowości, to istotne okazuje się być nie tylko to, aby pojawiało się tam dużo różnorakich miejsc do zwiedzania, ale również to, czy będziemy posiadali ewentualność wyszukania odpowiedniego noclegu.


karta ninja
Autor: Wallet Ninja
Zaczerpnięte z: http://www.wallet-ninja.eu/
Karta przezycia lub karta przetrwania to survivalowy gadżet, który dzięki swoim niewielkim rozmiarom łatwo zmieści się w portfelu- niezastąpiona karta przezycia. Jego powszechne rozmiary to najczęściej 45 mm x 69 mm przy grubości 2 mm. Karta przezycia wykonana bywa przede wszystkim ze stali nierdzewnej o bardzo dużej wytrzymałości. Poza tym proponowana jest ona zawsze w komplecie z pięknym pokrowcem. Dlaczego określa się ją kartą przeżycia? Gdyż zawiera w sobie aż jedenaści opcji, które zapewne określane są jako konieczne do przeżycia w survivalowej rzeczywistości.

Karta przetrwania zawiera otwieracz do konserw, klucz motylkowy, piłkę z dwurzędowymi zębami, otwór na brelok lub kółko od kluczy, klucz oczkowy 4mm, 5 mm, 6mm, 7mm, 8mm i 10mm, wskaźnik mapowy, miarkę, otwieracz do butelek, śrubokręt płaski, a także nożyk, czyli radycyjny przybornik konieczny przy codziennych zmaganiach prawdziwego mężczyzny. Dodatkowo, koszt tego typu gadżetu zdaje się być faktycznie niewielka, a twój mąż już nigdy nie będzie musiał otwierać napoju zębami, przykręcać śrub za pomocą noża czy godzinami szukać otwieracza do puszki- . Przy takim wielofunkcyjnym podarku kolejne slipy czy komplet do golenia naprawdę okazuje się błahym pomysłem, który nie skłaniał cię w żaden sposób do użycia wyobraźni.


Wbrew pozorom panowie są dużo bardziej grymaśni w kwestii podarunków niż panie.

W sieci znajdziesz sporo bardzo interesujących artykułów - jeśli masz ochotę poznać jeszcze jeden - sprawdź na serwisie (http://www.motoargo.pl/pol_m_Uklad-paliwowy-do-Motocykli-Skuterow_Kraniki-paliwa_Zestawy-naprawcze-kranika-paliwa-153.html) a nie będziesz żałować!

Odmienność pomiędzy płciami polega głównie na tym, że wolą oni przydatne przedmioty.
Tych wszak w dzisiejszych czasach posiadamy małą liczbę. Być może karta przeżycia będzie upominkiem, który absolutnie usatysfakcjonuje męską konieczność praktycyzmu.
29-09-2021
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.