Uniwersalny przedmiot dla twojego pana jego wyśnionym prezentem

Niezwykle ciężko jest wybrać praktyczny upominek dla mężczyzny. Po jakimś czasie bowiem dochodzi się do wniosku, że posiada on już w swej kosmetyczce dziesięć otwartych opakowań żelu po goleniu, a bokserki, które kupujesz przy każdej możliwej okazji, zamiast niespodzianki są czymś oczywistym.


Trzeba wówczas rozważyć, że prawie każdy mężczyzna posiada upodobanie do kolekcjonowania oryginalnych rzeczy. O wybranym właśnie będzie mowa niżej.


karta ninja
Autor: Wallet Ninja
Zaczerpnięte z: http://www.wallet-ninja.eu/
Karta przezycia lub karta przetrwania to survivalowy gadżet, który dzięki swoim niewielkim rozmiarom łatwo zmieści się w portfelu- niezastąpiona karta przezycia. Jego powszechne rozmiary to najczęściej 45 mm x 69 mm przy grubości 2 mm. Karta przezycia wykonana bywa przede wszystkim ze stali nierdzewnej o bardzo dużej wytrzymałości. Poza tym proponowana jest ona zawsze w komplecie z pięknym pokrowcem. Dlaczego określa się ją kartą przeżycia? Gdyż zawiera w sobie aż jedenaści opcji, które zapewne określane są jako konieczne do przeżycia w survivalowej rzeczywistości.

Karta przetrwania zawiera otwieracz do konserw, klucz motylkowy, piłkę z dwurzędowymi zębami, otwór na brelok lub kółko od kluczy, klucz oczkowy 4mm, 5 mm, 6mm, 7mm, 8mm i 10mm, wskaźnik mapowy, miarkę, otwieracz do butelek, śrubokręt płaski, a także nożyk, czyli radycyjny przybornik konieczny przy codziennych zmaganiach prawdziwego mężczyzny. Dodatkowo, koszt tego typu gadżetu zdaje się być faktycznie niewielka, a twój mąż już nigdy nie będzie musiał otwierać napoju zębami, przykręcać śrub za pomocą noża czy godzinami szukać otwieracza do puszki- . Przy takim wielofunkcyjnym podarku kolejne slipy czy komplet do golenia naprawdę okazuje się błahym pomysłem, który nie skłaniał cię w żaden sposób do użycia wyobraźni.


Wbrew pozorom panowie są dużo bardziej grymaśni w kwestii podarunków niż panie. Odmienność pomiędzy płciami polega głównie na tym, że wolą oni przydatne przedmioty.


Tych wszak w dzisiejszych czasach posiadamy małą liczbę. Być może karta przeżycia będzie upominkiem, który absolutnie usatysfakcjonuje męską konieczność praktycyzmu.
21-06-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.