Metoda na połączenie sportu z rekreacją

Spływ pontonem Przełomem Bardzkim jest ekskursją pięcioma meandrami, przecinającymi góry Bardzkie, odsłaniając skały wysokie na kilkanaście metrów. Lasy schodzą swoją zielonością do samej rzeki, łąki swoimi zabarwieniami a także zapachem zapierają dech w piersi. Wszystko to w ciszy zmąconej wyłącznie trelem ptaszków, szumem liści i pluskiem wody. Jednym słowem Przełom Bardzki - cud Sudetów. Rafting Bardo to kapitalna forma spędzenia wolnego czasu. Szlak Nysa Kłodzka - Przełom Bardzki przy stosownie małym stanie wody jest proponowany nawet dla rodzin z pociechami, dla starszych osób ale również ludzi poszukujących spokoju. Decydując się na Rafting Bardo proponujemy przyjechać, na przystań do Barda (prawie 75 km od Wrocławia w kierunku Kudowy), tu zostawiają Państwo swój samochód na parkingu.

Jeżeli szukasz fascynujących informacji na omawiany temat, to z pomocą przyjdzie Ci ta optymalna witryna, na której odnajdziesz wiadomości, które Cię zaciekawią.

Po dopasowaniu oprzyrządowania (ponton, pagaje, kamizelki) jedziemy do miejscowości Młynów, gdzie na miejscu przeprowadzamy szkolenie z zakresu zasad bezpieczeństwa i w drogę. Szlak ma 15 km zaś spływ trwa 2,5-3,5 godz. Dopływają Państwo do Barda gdzie zdają ekwipunek na przystani. Na miejscu jest dogodne miejsce na ognisko, w którym można wypocząć po spływie. Górskie spływy kajakowe nie bez powodu stają się coraz to bardziej popularne. Jest to kapitalne zestawienie sportu a także rekreacji. Rafting Bardo to obowiązkowa lokalizacja na mapie turystów poszukujących wrażeń, z dala od miejskiego huku. Rafting Bardo przez wzgląd na lokalizację jest szczególnie ciekawy. Szczególna topologia wodna powoduje, iż pomiędzy marcem a październikiem gdy stan wód w tych okolicach jest duży jest to wymarzona lokalizacja na spływ. Fantazjujesz o niezapomnianych przygodach podczas letniego czy zimowego urlopu? Chcesz świetnie spędzić czas z rodzinką albo zorganizować wyjątkową niespodziankę dla swoich ludzi? Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim to wycieczka pięcioma zakolami Nysy Kłodzkiej. Popłyną Państwo pradawną kotliną, miedzy barwnymi łąkami i wysokimi skałami otulonymi zielonym lasem, który od wieków obrasta zbocza gór Bardzkich. Prócz zniewalających widoków, uczestnicy spływu będą mogli zrobić fotografie fascynującym mieszkańcom tej pięknej okolicy – czaplom, sarnom! Spływy pontonowe są doskonałą formą spędzenia wolnego czasu.

Więcej artykułów

Wielofunkcyjny nóż na biwaki

rzeczy
Autor: DarkLiquid89
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Każdy entuzjasta rozmaitego rodzaju ekspedycji wie jak bardzo potrzebny jest dobrej jakości nóż. Taki nóż musi przydać się do wszystkiego.


Cold Steel dzięki sukcesywnie wdrażanym oryginalnym rozstrzygnięciom jest jedną z najlepszych marek nożowych na całym świecie.
22-01-2021
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.