Wakacje na Dominikanie – idealne miejsce na wyjazd

Kto z nas nie pragnie wakacji w ciepłych krajach, w szczególności kiedy za oknem nieładna pogoda? Na szczęście rajskie wyspy są w zasięgu naszego portfela. Szczególną opcją wartą polecenia jest Dominikana, znajdująca się na Morzu Karaibskim. Uchodzi ona za jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie, a to za sprawą niesamowitych widoków, a także wspaniałego klimatu.

Dominikana wycieczki – dobra inwestycja Wakacje na Dominikanie nie należą do najtańszych. Ceny za kilka dni pobytu (lot, hotel, wyżywienie) sięgają od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Jednak kraina zapewnia nam dużo atrakcji, egzotyczną przyrodę, a poza tym słoneczną pogodę praktycznie każdego dnia. Choć musimy wydać pokaźną sumę na wakacje na Dominikanie, mamy pewność, że wrócimy z nich szczęśliwi oraz opaleni.
egzotyczne kraje
Autor: Selden Vestrit
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Najlepiej samolotem

Na Dominikanę dostaniemy się samolotem. Loty odbywają się z większości europejskich i światowych stolic, również z Warszawy. Z ich usług często korzysta wiele firm, pamiętajmy o tym. Dlatego należy zadbać o zarezerwowanie miejsca w samolocie odpowiednio wcześniej. W innym razie albo nie będziemy mogli znaleźć pasującego nam terminu wylotu albo zapłacimy za podróż pokaźną sumę.

Moc atrakcji dla każdego

Więcej artykułów

Jak zorganizować wolny czas z całą rodziną? O czym powinniśmy pamiętać? Co jest najważniejsze?

Wycieczka
Autor: Michael Coghlan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Nie możemy ukryć, że w obecnych czasach całe rodziny niezwykle często decydują się na wycieczki rowerami. Dzięki temu bez wątpienia będzie można zacieśnić uczucia rodzinne, a to jest niezwykle ważna sprawa.Takie wycieczki potrzebują jednak odpowiedniego planu, przygotowania i sprzętu. Każdy z nas pewnie dobrze zdaje sobie sprawę, że niezbędnych jest mnóstwo elementów, które muszą być wypełnione, aby wybrana wycieczka mogła się w ogóle zacząć.


ocean
Autor: Justin De La Ornellas
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Dominikana jest krainą turystów, więc każdy znajdzie tam coś dla siebie. Nie trzeba się martwić, iż nasze pociechy będą się nudziły, bowiem zdecydowana większość hoteli ma zatrudnionego na stałe animatora wolnego czasu. Do jego zadań należy dbanie o umilenie naszych wakacji. Animator zaproponuje interesujące zabawy dla dzieci, zorganizuje poza tym czas wolny dorosłym. Aerobic w basenie czy wieczorny bal maskowy są niektórymi propozycjami na pełne atrakcji wieczory.

Dalsza podróż także będzie ekscytująca

Jeżeli nie chcemy poprzestać na wakacjach na rajskiej wyspie, warto zawczasu pomyśleć, gdzie możemy udać się później. Jeżeli dysponujemy gotówką, czasem wolnym i właściwą wizą można odwiedzić USA. Bliskim położeniem kusi również Ameryka Południowa. Ci, którzy wybrali południowy brzeg Dominikany powinni na pewno zobaczyć jej piękną stolicę - Santo Domingo. Należy pamiętać, że urzędowym językiem Dominikany jest język hiszpański.
05-12-2017
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.