Zwiedź z nami Trójmiasto - przewodnik

Zamierzasz przybycie do Trójmiasta? Jesteś już na tam i nie masz pojęcia w jaki sposób zaplanować swój pobyt, od czego począć zwiedzanie? Spodziewasz się odwiedzin rodziny bądź znajomych i nie wiesz w jakie miejsca ich wziąć, co polecić, gdzie zaprosić? Nasz informator pomoże Ci dotrzeć do najciekawszych miejsc , poznać najistotniejsze atrakcje, Gdańsk, Gdynia, Sopot.


Każde miasto turystyczne ma parę takowych miejsc, zwanymi atrakcjami.


W Paryżu jest to Luwr, w Londynie Pałac Buckingham, w stolicy Polski Kolumna Zygmunta, w Krakowie Sukiennice.

Skoro rzuciłeś okiem na umieszczone w tym miejscu teksty, to ponadto zerknij na opracowanie (http://www.legalnomads.pl/artykuly/operacja-piorun/), które również prawdopodobnie przypadnie Ci do gustu.

Co jest takowym symbolem Trójmiasta? Czego nie można pominąć? Trójmiasto to nie jakiś organizm miejski, lecz trzy miasta, więc też kilkanaście różnych wizytówek.


sopot
Autor: r. nial bradshaw
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Trójmiasta nie byłoby naturalnie bez gdańskiej fontanny Neptuna, imponującego Żurawia i stoczniowych dźwigów wpisanych w panoramę Gdańska, bez mola w Sopocie albo gdyńskiego klifu oraz żaglowca "Dar Pomorza". Należy jednakże mieć na uwadze, iż prócz zabytków oraz popularnych obiektów każde z trzech miejscowości posiadają własne "perełki", do odkrycia których zachęcamy podczas indywidualnych wyjazdów. Pewne jest że - w Trójmieście nie możesz nudzić się! W tym miejscu zabawisz się w klubach nocnych, doświadczysz choroby morskiej, poleżysz na piasku, skosztujesz regionalnej kuchni oraz skorzystasz z dostatniej oferty wydarzeń kulturalnych oraz rozrywkowych. Tu znajdziesz piasek pod stopami, poczujesz nadmorską bryzę, w tej okolicy na pewno złapiesz wiatr w żagle.


Więcej artykułów

Jak na wakacje to jedynie do Kołobrzegu!

urlop
Autor: Ludo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Każdego roku nad polskie morze ściągają tłumy wczasowiczów. Przyczyna jest jedna. W całej Europie nie ma takich plaż jak tutaj. Szerokich, białych i z delikatnym piaskiem. Toteż, nie trzeba lecieć do Hiszpanii czy Egiptu, aby na własnej skórze odczuć upalne słońce i odpocząć.


Przed ekskursją warto przemyśleć kwestię transportu. Do Trójmiasta bez trudu dotrzesz z każdego większego grodu prywatnym środkiem transportu, autokarem względnie pociągiem.
08-02-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.