Lubisz wyprawy? Rusz w Bieszczady na spływy kajakowe

Marzysz o odpoczynku? Bez miejskiego huku, bez tabunów osób. Tylko Ty i przyroda. No i ewentualnie najbliższe Ci osoby. Poznaj magiczne miejsca, gdzie można spełnić swoje plany.
wakacje
Autor: Michal Goszczynski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Sporo ludzi, którzy mieszkają i pracują na co dzień w wielkich miastach, na wakacjach myśli o spokoju i ciszy pośród bliskich sobie ludzi i przyrody. Czy jest takie miejsce na Ziemi? A jeśli tak, to gdzie takie miejsce można odnaleźć? Jednym z nich są Bieszczady, które należą do najbardziej dzikich terenów naszego kraju. Szczególnie polecane na wyprawy w wersji extreme pontonem.


Więcej artykułów

Dokąd pojechać na wycieczkę? Polecamy najładniejsze miejsca w Polsce, które już dzisiaj możesz poznać z nami!

autokar, podróż
Autor: mdc LEROY
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi w Polsce na szczęście więcej zarabia - dzięki temu możemy sobie pozwolić przykładowo na zagraniczne wojaże. Gdy zachłysnęliśmy się możliwością spędzania wczasów na przykładu w Turcji czy w Egipcie niemalże za cenę wczasów nad polskim morzem, a jednocześnie właściwie z gwarancją pięknej pogody, bez wątpliwości zapomnieliśmy o tym, co uroczego może nam zaproponować Polska.


W Bieszczadach nie spotkasz żadnego centrum handlowego. Nie odwiedzić Starbucksa, KFC lub innych, znanych wszystkim Polakom miejsc. Tutaj takie miejsca nie istnieją. Tutaj można w zamian nawdychać się do woli świeżego powietrza, przekonać się, ile tak naprawdę mamy gwiazd na niebie, których w dużym mieście nigdy nie ujrzysz ze względu na dużą liczbę świateł miejskich. Bieszczady to teren, gdzie można do woli wypoczywać, wylegując całymi dniami na trawie albo pływając w jeziorze. Jeśli jednak jesteś typem człowieka czynu i lubisz bardziej aktywne wykorzystać wolny czas, spływy kajakowe są rozrywką przeznaczoną dla Ciebie. Wypożyczalnie kajaków w Bieszczadach promują rekreacyjne spływy kajakowe, przeznaczone głównie dla rodzin z dziećmi. Szlaki spływów biegną przez rzeki: San, Osława oraz Solinka. Dla żądnych większych wrażeń kajaki zastępujemy pontonami i ruszaj przygodo!


Poza Bieszczadami, takim magicznym miejscem ciszy i spokoju są też Mazury. Tam też organizowane są spływy kajakowe: jednodniowe lub [mieszkanie na sprzedaż warszawa] kilkudniowe – jak kto woli. W wielu miejscach znajdziesz wypożyczalnie kajaków, w których możesz sobie wypożyczyć kajaki celem prywatnej wycieczki z przyjaciółki lub rodziną i zwiedzać wybrane przez siebie obszary. Tutaj do wyboru mamy obszary Biebrzy, Krutynii, Dajny, Rospudy, Pisy, Łyny, Sapiny, Czarnej Hańczy a to nie wszystkie trasy. Wybór jest duży, a i cena wyprawy bardzo przyjazny. W zależności od trasy i liczby uczestników, koszt za jednodniowe spływy kajakowe wahają się pomiędzy 40-70zł/dzień.
Jeśli masz dosyć hałasu swojego miasta, a nie masz jeszcze planów na tegoroczne wakacje, spływy kajakowe w Bieszczadach lub Mazurach zapewnią Ci wspaniałe przeżycia i miły wypoczynek.
23-11-2022
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.