Lubisz wyprawy? Rusz w Bieszczady na spływy kajakowe

Marzysz o odpoczynku? Bez miejskiego huku, bez tabunów osób. Tylko Ty i przyroda. No i ewentualnie najbliższe Ci osoby. Poznaj magiczne miejsca, gdzie można spełnić swoje plany.
wakacje
Autor: Michal Goszczynski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Sporo ludzi, którzy mieszkają i pracują na co dzień w wielkich miastach, na wakacjach myśli o spokoju i ciszy pośród bliskich sobie ludzi i przyrody. Czy jest takie miejsce na Ziemi? A jeśli tak, to gdzie takie miejsce można odnaleźć? Jednym z nich są Bieszczady, które należą do najbardziej dzikich terenów naszego kraju. Szczególnie polecane na wyprawy w wersji extreme pontonem.


Więcej artykułów

Wiele ciekawych ofert posiada Polanica Zdrój noclegi tu są zróżnicowane

Kudowa Zdrój
Autor: David Short
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Czy patrzyliśmy na Kudowa Zdrój noclegi?

Jeżeli wymyślamy wyjazdy, w których wyjeżdżamy chociaż na kilka dni do innej miejscowości, to istotne okazuje się być nie tylko to, aby pojawiało się tam dużo różnorakich miejsc do zwiedzania, ale również to, czy będziemy posiadali ewentualność wyszukania odpowiedniego noclegu.


W Bieszczadach nie spotkasz żadnego centrum handlowego. Nie odwiedzić Starbucksa, KFC lub innych, znanych wszystkim Polakom miejsc. Tutaj takie miejsca nie istnieją. Tutaj można w zamian nawdychać się do woli świeżego powietrza, przekonać się, ile tak naprawdę mamy gwiazd na niebie, których w dużym mieście nigdy nie ujrzysz ze względu na dużą liczbę świateł miejskich. Bieszczady to teren, gdzie można do woli wypoczywać, wylegując całymi dniami na trawie albo pływając w jeziorze. Jeśli jednak jesteś typem człowieka czynu i lubisz bardziej aktywne wykorzystać wolny czas, spływy kajakowe są rozrywką przeznaczoną dla Ciebie. Wypożyczalnie kajaków w Bieszczadach promują rekreacyjne spływy kajakowe, przeznaczone głównie dla rodzin z dziećmi. Szlaki spływów biegną przez rzeki: San, Osława oraz Solinka. Dla żądnych większych wrażeń kajaki zastępujemy pontonami i ruszaj przygodo!


Poza Bieszczadami, takim magicznym miejscem ciszy i spokoju są też Mazury. Tam też organizowane są spływy kajakowe: jednodniowe lub [mieszkanie na sprzedaż warszawa] kilkudniowe – jak kto woli. W wielu miejscach znajdziesz wypożyczalnie kajaków, w których możesz sobie wypożyczyć kajaki celem prywatnej wycieczki z przyjaciółki lub rodziną i zwiedzać wybrane przez siebie obszary. Tutaj do wyboru mamy obszary Biebrzy, Krutynii, Dajny, Rospudy, Pisy, Łyny, Sapiny, Czarnej Hańczy a to nie wszystkie trasy. Wybór jest duży, a i cena wyprawy bardzo przyjazny. W zależności od trasy i liczby uczestników, koszt za jednodniowe spływy kajakowe wahają się pomiędzy 40-70zł/dzień.
Jeśli masz dosyć hałasu swojego miasta, a nie masz jeszcze planów na tegoroczne wakacje, spływy kajakowe w Bieszczadach lub Mazurach zapewnią Ci wspaniałe przeżycia i miły wypoczynek.
23-11-2022
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.