Jakie kupić łoża do hotelu?

Najważniejszym wyposażeniem pokoju w każdym hotelu jest rzecz jasna łóżko. W ogromnej mierze to właśnie do niego zależy, jak hotelowi goście będą wspominać pobyt w hotelu. Jakie więc wybrać łóżka hotelowe, aby goście spędzili noc komfortowo i chcieli do hotelu powrócić?

Zobacz np.:

dostawki w hotelu
Autor: Torsten Maue
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Oferta łóżek hotelowych jest wyjątkowo duża. Właściciele hoteli mają do wyboru łóżka hotelowe przeznaczone dla jednej osoby, podwójne, ale również tak zwane dostawki. Oprócz tego w pokojach w hotelu możemy zastać duże łóżka podwójne. Ten ostatni typ łóżek nazywany jest queen size. W przeważającej liczbie przypadków dokonując wyboru administratorzy hoteli, hosteli i moteli decydują się na łóżka hotelowe o podwójnym materacu. To korzystne rozwiązanie, ponieważ pozwala dostosować obicie wierzchnie materaca do ogólnej kolorystyki pokoju, w którym ma się znaleźć. Kupując łóżka do hotelu, powinno się wybierać modele o lekkiej konstrukcji. Taki typ konstrukcji sprawi, że obsługa hotelowa nie będzie miała trudności z odsunięciem łóżka w celu dokładnego posprzątania pokoju. Łóżka , które mają podwójny materac noszą nazwę łóżek kontynentalnych.

Polecana strona:

pokój hotelowy
Autor: Sean MacEntee
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Wybór porządnego łóżka do pokoju hotelowego to jednak nie wszystko. Dla gości, którzy zatrzymali się w hotelu liczy się nie tylko wygodny materac. Goście hotelowi zwrócą również uwagę, czy sama konstrukcja łóżka jest utrzymana w czystości, ale też czy sam materac również jest czysty. Właściciele hotelu i obsługa hotelowa powinni więc dołożyć dużych starań, aby utrzymać je w idealnej czystości. Z kolei z punktu widzenia hotelowej obsługi liczy się przede wszystkim to, czy można szybko wymienić pościel na nową. Kupując nowe łóżka, trzeba więc postawić na taki model, który umożliwi szybką i wygodną zmianę pościeli. Rodzaj łóżka musi być dobrany także do standardu na jakim utrzymany jest hotel. W hostelu raczej nie uda się zastać łóżek queen size. W hotelach o wysokim, co najmniej trzygwiazdkowym standardzie, na gości będzie czekać nie tylko duże, ale także wysokie łóżko. Nie bez znaczenia jest także jego szerokość. W hotelu o najwyższym standardzie nawet w pokoju dla jednej osoby gość będzie spał na szerokim łóżku. Na łóżko, którego szerokość wynosi sto czterdzieści centymetrów nie mogą liczyć goście hosteli.
31-01-2023
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.