Wielofunkcyjny nóż na biwaki

Każdy pasjonat różnego rodzaju wypraw wie jak bardzo pomocny jest dobrej jakości nóż. Taki nóż powinien przydać się do wszystkiego.


Cold Steel dzięki sukcesywnie wdrażanym nowym rozstrzygnięciom jest jedną z najlepszych marek nożowych na całym świecie.


rzeczy
By: DarkLiquid89
Oryginal: http://www.flickr.com


Do najważniejszych i równocześnie znamiennych innowacji należy nadzwyczaj mocna blokada noży składanych, również kształt ostrza nawiązujący do japońskiej klasyki. Głownia wykonana została ze średniowęglowej stali sprężynowej, którą zalano czarną, antykorozyjną osłonką epoksydową. Ostrze wyprowadzono dużym szlifem wklęśniętym, dzięki czemu mimo znacznej grubości klingi posiada nadzwyczaj dobre cechy tnące. Nóż cold steel CQB dzięki swym cechom użytkowym sprawdzi się jako wielofunkcyjny nóż terenowy.


Ostrzałki Lansky przejrzyj kompletną ofertę na tej stronie są niezwykle rozpoznawalną marką systemów do ostrzenie na całym świecie. Śmiały system ostrzenia przy użytkowaniu produktów Lansky przynosi całkowitą kontrolę nad ostrością i kątem ostrzenia wszelakiego rodzaju noży. Produkty do ostrzenia firmy Lansky charakteryzuje unikalny design, również doskonała jakość skonstruowania. Wszechstronność produktów marki Lansky sprawia, że ostrzałki można wykorzystywać do ostrzenia jakiegokolwiek noża o ostrzu prostym, również ząbkowanym.


Więcej artykułów

Atrakcyjne miejsca turystyczne gwarancją udanego wypoczynku

morze
Autor: mmlolek
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Na pewno wiele osób myśli o tym, co właściwie stanowi pewnik udanych wakacji i na co należy zwrócić szczególną uwagę podczas planowania wyjazdu. Niewątpliwie bardzo znamienne jest wybranie odpowiedniego miejsca noclegowego, jakie zapewni nam wymarzone warunki do relaksu. Kluczowe jest, aby konkretna kwatera miała dogodną lokalizację, chociażby nad polskim morzem.


Najlepszej jakości materiały, elastyczność, także dopracowane niuanse powodują, że używanie osełek i ostrzałek owej firmy to sama radość z uwzględnieniem bezpieczeństwa i funkcjonalności. Dodatkowym walorem większości ostrzałek Lansky jest możliwość wykorzystywania ich zarówno przez prawo jak i lewo ręcznych eksploatatorów.
17/08/18, 08:29:57
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.