Wielofunkcyjny nóż na biwaki

Każdy pasjonat różnego rodzaju wypraw wie jak bardzo pomocny jest dobrej jakości nóż. Taki nóż powinien przydać się do wszystkiego.


Cold Steel dzięki sukcesywnie wdrażanym nowym rozstrzygnięciom jest jedną z najlepszych marek nożowych na całym świecie.


rzeczy
By: DarkLiquid89
Oryginal: http://www.flickr.com


Do najważniejszych i równocześnie znamiennych innowacji należy nadzwyczaj mocna blokada noży składanych, również kształt ostrza nawiązujący do japońskiej klasyki. Głownia wykonana została ze średniowęglowej stali sprężynowej, którą zalano czarną, antykorozyjną osłonką epoksydową. Ostrze wyprowadzono dużym szlifem wklęśniętym, dzięki czemu mimo znacznej grubości klingi posiada nadzwyczaj dobre cechy tnące. Nóż cold steel CQB dzięki swym cechom użytkowym sprawdzi się jako wielofunkcyjny nóż terenowy.


Ostrzałki Lansky przejrzyj kompletną ofertę na tej stronie są niezwykle rozpoznawalną marką systemów do ostrzenie na całym świecie. Śmiały system ostrzenia przy użytkowaniu produktów Lansky przynosi całkowitą kontrolę nad ostrością i kątem ostrzenia wszelakiego rodzaju noży. Produkty do ostrzenia firmy Lansky charakteryzuje unikalny design, również doskonała jakość skonstruowania. Wszechstronność produktów marki Lansky sprawia, że ostrzałki można wykorzystywać do ostrzenia jakiegokolwiek noża o ostrzu prostym, również ząbkowanym.


Więcej artykułów

Gdy zamierzamy przyuczyć się jeździć na koniu należałoby mieć pojęcie, że stajnia w Warszawie urządza fachowe obozy jeździecki

jazda konna
Autor: Shannon Veerkamp
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jak współcześnie akcentują rozlicznego rodzaju statystyki rośnie liczba osób, jacy jeżdżą lub pragną przyuczyć się jeździć na koniu. To niezmiernie dobrze, gdyż od zawsze lekcje ze zwierzętami przynależą do najlepszych. Nie tylko dość mocno kształtują fizycznie, ale również wpływają na dobrą psychikę człowieka.


Najlepszej jakości materiały, elastyczność, także dopracowane niuanse powodują, że używanie osełek i ostrzałek owej firmy to sama radość z uwzględnieniem bezpieczeństwa i funkcjonalności. Dodatkowym walorem większości ostrzałek Lansky jest możliwość wykorzystywania ich zarówno przez prawo jak i lewo ręcznych eksploatatorów.
17/08/18, 08:29:57
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.