Wielka podróż
klienci
Autor: Husqvarna
Zaczerpnięte z: Husqvarna

Czy zainteresuje nas trasa Wrocław Gdańsk loty na niej także się odbywają

Spore grono ludzi rozmyślając o locie samolotem, posiada przed oczami długie podróże i odległe trasy, na których dzięki samolotom można zyskać sporo godzin. Powinno się jednak wiedzieć, że coraz większą popularnością cieszą się loty na krótszych trasach, gdyż one też pozwalają nam wiele zyskać.
jezioro latem
Autor: BOMBMAN
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak spędzić interesująco urlop nad jeziorem, nie tylko w wakacje

Niektórzy ludzie co roku mierzą się z wyborem – w jakie miejsce pojechać na wakacje? Dla wielu osób wybór ten przebiega pomiędzy morzem a górami. Coraz większa liczba obywateli Polski także decyduje się na zagraniczne wycieczki. Niezwykle popularne są przykładowo kraje w Afryce północnej takie jak Tunezja czy Egipt.
wyszukiwarka biletów lotniczych
Autor: Karen Eliot
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Oszczędność na tanich biletach lotniczych jest naprawdę łatwo dostrzegalna. Jak szukać takich lotów?

Staramy się oszczędzać na sporej liczbie rzeczy, bo właściwie każda osoba woli posiadać pewne dodatkowe pieniądze na przykład lub też chociażby na koncie bankowym. Niestety nie na wszystkim da się zarobić, a to dlatego, że występują pewne ustalenia, iż coś taką i taką kwotę jest warta i przez to brak jest możliwości na niższą cenę.
studenci
Autor: Memorial Student Center Texas A&M University
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Studenckie wyjazdy, czyli na co warto zdecydować się nasz student

Lata studiowania to bez wątpienia interesujący okres w życiu studenta. Wkroczenie Polski do Unii Europejskiej i przyjęcie właściwie systemu bolońskiego stworzyło przed naszymi studentami możliwość brania udziału w przeróżnych wymianach studenckich. Program Erasmus to jednocześnie niejedyne studenckie wyjazdy, na jakie nastawi się studencka brać. Erasmus to cel międzynarodowej wymiany studentów, który od początku stworzenia cieszy się w naszym kraju sporą popularnością.
samolot
By: Chris
Oryginal: http://www.flickr.com

Tanie przeloty liniami lotniczymi są dziś dostępne dla każdego człowieka. To ogromna oszczędność czasu oraz pieniędzy?

Żyjemy w czasach, kiedy powszechne, w zasadzie dostępne dla każdego są tanie loty. To cudowna wiadomość dla każdego podróżnika, ta okazja, iż da się za naprawdę małe pieniądze polecieć do różnorakich państw.
wycieczki do usa
Autor: Tomasz Czyczyło
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W wypadku gdy znudziły ci się już zwyczajne pobyty w kurortach, pomyśl nad egzotycznymi wakacjami, dzisiaj można w nich przebierać

Czasy, kiedy polscy urlopowicze sprowadzali się jedynie do krajowych miejscowości wypoczynkowych, mamy już za sobą. Również urlopy w typowo wypoczynkowych ośrodkach zagranicznych, które proponują relaks na leżaku z kolorowym drinkiem w ręku, powoli tracą na zainteresowaniu.
Mierzeja Helska, morze
Autor: Szymon Nitka
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dla osób kochających przyrodę polską

O tym, że czasami powinno się wypocząć i oderwać się od powszedniego kieratu, nie należy nikogo przekonywać. Czasem wystarczy wyjazd na weekend, aby odpocząć i nabrać energii do wytężonej pracy. Większość Polaków wyrusza na wakacje na Mazury, lub nad morze. Są również entuzjaści górskich wędrówek, tymczasem zachwycających i jeszcze nieodkrytych zakątków polskiego kraju jest więcej i należałoby odwiedzać nowe, interesujące i równie ładne miejsca.
dominikana
Autor: Jorge from Brazil
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wakacje Dominikana mają szansę być wspaniałym pomysłem

Kiedy nie mamy ciągle sprecyzowanego, w jakie miejsce chcielibyśmy się udać na wakacje, to może warto się zastanowić nad jakimiś dalszymi miejscami i dłuższym pobytem? Gdy pragniemy posiadać zagwarantowaną piękną aurę przez cały nasz pobyt tam, to być może musimy popatrzeć na wakacje Dominikana ma tutaj bardzo ciekawą ofertę.
Tunezja
Autor: Sergio Conti
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Tunezja jako idealny kraj na wczasy

Tunezja znajduje się w Afryce Północnej i zajmuje przestrzeń wielkości połowy naszego kraju. To w największym stopniu wysunięty na północ państwo kontynentu afrykańskiego. Jest to jeden z ulubionych stron naszych wojaży. Jest to państwo do jakiego podróżnicy objeżdżają przede wszystkim w okresie wakacyjnym, kiedy występują tam największe upały.
wakacje
Autor: Łukasz Miśkiewicz
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jaka oferta jest zazwyczaj dobrą okazją, by udać się na zagraniczny wypad ? Co skłania nas do kupna biletów na samolot?

zwiedzanie Starego Kontynentu to obecnie już nie jest problem. Coraz mniejsza liczba osób odrzuca samochód na rzecz lepszego środka komunikacji, jakim jest samolot. Przez to da się udać się na wycieczkę chociażby na krótki okres czasu, na przykład na weekend.


Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.