Konie
konferencja
Autor: ITU Pictures
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

O fascynujących wyprawach na Bliski, jak również Daleki Wschód. Hasłowy przewodnik dla polskich turystów

Jeśli jedni planują wakacyjny wyjazd z nawet kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, to drudzy załatwiają wszelkie formalności na ostatnią chwilę. Ważne jest jednak to, aby obierając dalekie cele wycieczki, przed wyjazdem przeglądnąć co najmniej jeden wartościowy przewodnik i w taki sposób poznać np.
jazda konna
Autor: Shannon Veerkamp
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdy zamierzamy przyuczyć się jeździć na koniu należałoby mieć pojęcie, że stajnia w Warszawie urządza fachowe obozy jeździecki

Jak obecnie zdradzają przeróżnego wariantu statystyki rośnie liczba ludzi, którzy jeżdżą lub chcą przyuczyć się jeździć na koniu. To niezwykle przyzwoicie, dlatego że od zawsze lekcje ze zwierzętami należą do najważniejszych. Nie tylko dość mocno polepszają fizycznie, ale również oddziałują na właściwą psychikę człowieka.
eccotravel indie
Zaczerpnięte z: http://www.eccotravel.eu/

Biuro podróży może nam zaproponować dużo interesujących ofert

koniecznie musimy się namyślić, gdzie pragniemy pojechać w tym roku, kiedy, czego oczekujemy po miejscu które nawiedzimy, a również nad tym, czy chcemy samodzielnie planować calutki nasz pobyt, czy może korzystać z oferty biura podróży.
Podlasie
Autor: Walter Schärer
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Detektor lawinowy to nieprawdopodobnie rzetelne urządzenie

Wyprawy w góry mają szansę być niebezpieczne, kiedy nie będziemy odpowiednio do nich przygotowani. Przez to tak istotne jest to, aby na spokojnie zastanowić się, co musimy ze sobą zabrać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.