Czas
spodenki
Autor: Jan Bommes
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie otrzymać patent motorowodnego sternika?

By móc zgodnie z krajowym prawem prowadzić jacht motorowodny, powinniśmy posiadać odpowiedni patent. Dowód taki otrzymuje się po przejściu należytego szkolenia i zdaniu sprawdzianu.
samochód
Autor: Manoj Prasad
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Buty scarpa cieszą się pozytywną oceną

Gdy kochamy góry, to musimy powiedzieć, że wykonaliśmy wszystko co we własnej mocy, żeby poczuć się w nich bezpiecznie. Przez to właśnie potrzeba zobaczyć z jakich sprzętów powinniśmy tu korzystać, tak by zaznaczyć, że podjęliśmy właściwą decyzję.


Buty scarpa cieszą się pozytywną oceną

Profesjonaliści oraz amatorzy zachwalają kije komperdell


Buty scarpa cieszą się pozytywną oceną

Koniecznie musimy rozmyślać o tym, które kijki narciarskie powinniśmy posiadać, tak żebyśmy uzyskali pewność, że odpowiednio będzie nam się z nimi zjeżdżać.
noclegi podlaskie
By: Baumit
Oryginal: Baumit

Z jakiego powodu Podlasie stało się tak popularne pośród turystów, jakie są największe atrakcje tego regionu.

Na północnym wschodzie, obok granicy z Białorusią leży niezwykły, kojarzący się przede wszystkim ze wspaniałą przyrodą region, zwany też Podlasiem. Miejsce to jeszcze do niedawna nie przyciągało wielu turystów, lecz w ostatnim czasie zaczęło się to bardzo zmieniać. A Podlasie ma faktycznie dużo do zaoferowania, przede wszystkim osobom szukającym spokoju, ciszy i kontaktu z przyrodą. Bardzo dużą turystyczną atrakcją jest tu Puszcza Białowieska. Ten dziewiczy las, ochraniany przez przepisy prawa jest obecnie jednym z ostatnich miejsc tego typu na terenie Europy. Tym sposobem w Puszczy zobaczyć można przyrodę właśnie taką, jaka była od setek lat, bez żadnej ingerencji człowieka. Na jej obszarze znaleźć można mnóstwo atrakcji i ciekawych miejsc na zwiedzanie, na przykład zobaczyć tam można królów tamtego regionu, to znaczy żubry. Poza tym na Podlasiu są świetne warunki do uprawiania rozmaitych sportów. Coraz popularniejsze są między innymi kajakowe spływy, a liczne piesze i rowerowe ścieżki również zachęcają do uprawiania tego typu aktywności fizycznej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.