Sport
sopot
Autor: r. nial bradshaw
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zwiedź z nami Trójmiasto - przewodnik

Planujesz przybycie do Trójmiasta? Jesteś już na tam i nie masz pojęcia jak zaplanować swój pobyt, od czego począć zwiedzanie? Spodziewasz się odwiedzin znajomych czy też rodziny i nie wiesz w które miejsca ich wziąć, co polecić, gdzie zaprosić? Nasz informator pomoże Ci dotrzeć do najładniejszych miejsc , poznać najciekawsze atrakcje, Gdańsk, Gdynia, Sopot.


Zwiedź z nami Trójmiasto - przewodnik

Każde miasto turystyczne ma parę takowych miejsc, zwanymi atrakcjami.
jazda na rowerze
Zaczerpnięte z: pixabay.com

Sportowe aktywności dla zdrowej rodziny – w jaki sposób zorganizować wolny czas dla naszej rodziny?

Wspólne spędzanie wolnego czasu to świetny sposób na zbliżenie więzi rodzinnych i na przekazanie pociechom reguł sportowego trybu życia. Dzięki temu uświadomimy im, że telewizor czy komputer to nie jest najkorzystniejsza forma odpoczynku i że czas wolny możemy spędzać także na inne sposoby. Właśnie z tego powodu trzeba często planować wspólne wycieczki rowerowe. Ale jak to zrobić?
noclegi podlaskie
Autor: Baumit
Zaczerpnięte z: Baumit

Z jakiego powodu Podlasie stało się tak popularne pośród turystów, jakie są największe atrakcje tego regionu.

W północno-wschodniej części kraju, przy granicy z Białorusią położony jest niezwykły, kojarzący się przede wszystkim ze wspaniałą przyrodą rejon, nazywany także Podlasiem. To miejsce jeszcze do niedawna przyciągało niewielu turystów, lecz w ostatnich latach zaczęło się to bardzo zmieniać. A Podlasie ma faktycznie sporo do zaproponowania, przede wszystkim osobom szukającym ciszy, spokoju i bliskiego kontaktu z przyrodą. Bardzo dużą turystyczną atrakcją jest tutaj Puszcza Białowieska. Ten dziewiczy las, chroniony przez międzynarodowe prawo jest jednym z ostatnich miejsc tego typu na terenie Europy. Dzięki temu w Puszczy zobaczyć można przyrodę dokładnie taką, jaka była od setek lat, bez niepotrzebnego ingerowania człowieka. Na jej terenie znajduje się wiele atrakcji i ciekawych miejsc na zwiedzanie, na przykład zobaczyć tam można władców tamtego rejonu, to znaczy żubry. Oprócz tego na Podlasiu panują świetne warunki na uprawianie rozmaitych sportów. Coraz bardziej popularne między innymi są kajakowe spływy, a liczne ścieżki rowerowe i piesze również zachęcają do uprawiania tego typu aktywności fizycznej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.