Sport
sopot
Autor: r. nial bradshaw
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zwiedź z nami Trójmiasto - przewodnik

Zamyślasz przyjazd do Trójmiasta? Jesteś już na tam i nie wiesz jak zaplanować swój pobyt, od czego zacząć zwiedzanie? Spodziewasz się odwiedzin rodziny czy też znajomych i nie masz pojęcia w które miejsca ich wziąć, co polecić, gdzie zaprosić? Nasz przewodnik pomoże Ci trafić do najciekawszych miejsc w Trójmieście, poznać najważniejsze atrakcje, Gdańsk, Gdynia, Sopot.


Zwiedź z nami Trójmiasto - przewodnik

Każde miasto turystyczne miasto posiada parę tego rodzaju miejsc, zwanymi atrakcjami.
jazda na rowerze
Zaczerpnięte z: pixabay.com

Sportowe aktywności dla zdrowej rodziny – w jaki sposób zorganizować wolny czas dla naszej rodziny?

Wspólne spędzanie wolnego czasu to doskonały sposób na poprawienie rodzinnych więzi i na wpojenie dzieciom zasad sportowego trybu życia. Dzięki temu nauczymy je, że telewizor czy komputer to nie jest najwłaściwsza forma rozrywki i że czas wolny można spędzać również na inne sposoby. Właśnie dlatego trzeba często planować wspólne wycieczki rowerowe. Ale jak to zrobić?
noclegi podlaskie
Autor: Baumit
Zaczerpnięte z: Baumit

Z jakiego powodu Podlasie stało się tak popularne pośród turystów, jakie są największe atrakcje tego regionu.

W północno-wschodniej części kraju, obok granicy z Białorusią leży tajemniczy, przede wszystkim kojarzący się z przepiękną przyrodą region, zwany też Podlasiem. To miejsce jeszcze całkiem niedawno przyciągało niewielu turystów, lecz w ostatnich latach zaczęło się to bardzo zmieniać. A Podlasie ma faktycznie sporo do zaproponowania, głównie osobom szukającym spokoju, ciszy i bliskiego kontaktu z przyrodą. Bardzo dużą atrakcją turystyczna jest tutaj Puszcza Białowieska. Ten dziewiczy las, ochraniany przez międzynarodowe prawo jest jednym z ostatnich tego typu miejsc na terenie Europy. Tym sposobem w Puszczy można zobaczyć przyrodę dokładnie taką, jaka była przez setki lat, bez żadnej ingerencji człowieka. Na jej terenie znaleźć można mnóstwo atrakcji i interesujących miejsc do zwiedzania, między innymi zobaczyć tam można władców tamtego rejonu, to znaczy żubry. Oprócz tego na Podlasiu są doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych sportów. Coraz popularniejsze są między innymi spływy kajakowe, a liczne ścieżki rowerowe i piesze także zachęcają do uprawiania tego typu aktywności.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.