Sport
sopot
Autor: r. nial bradshaw
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zwiedź z nami Trójmiasto - przewodnik

Zamierzasz przyjazd do Trójmiasta? Jesteś już na miejscu i nie wiesz jak uplanować swój pobyt, od czego rozpocząć zwiedzanie? Może spodziewasz się wizyty znajomych czy też rodziny i nie masz pojęcia w które miejsca ich wziąć, co polecić, dokąd zaprosić? Nasz przewodnik pomoże Ci trafić do najpiękniejszych miejsc w Trójmieście, poznać najistotniejsze atrakcje, Gdańsk, Gdynia, Sopot.


Zwiedź z nami Trójmiasto - przewodnik

Wszelkie miasto turystyczne miasto ma parę takich miejsc, zwanymi atrakcjami.
jazda na rowerze
Zaczerpnięte z: pixabay.com

Sportowe aktywności dla zdrowej rodziny – w jaki sposób zorganizować wolny czas dla naszej rodziny?

Wspólne spędzanie wolnego czasu to idealny sposób na zbliżenie więzi rodzinnych i na wpojenie dzieciom reguł sportowego trybu życia. Dzięki temu pokażemy im, że telewizor czy komputer to nie jest najwłaściwsza forma odpoczynku i że czas wolny możemy spędzać także na inne sposoby. Dlatego też warto często organizować wspólne przejażdżki rowerowe. Ale jak to zrobić?
noclegi podlaskie
Autor: Baumit
Zaczerpnięte z: Baumit

Z jakiego powodu Podlasie stało się tak popularne pośród turystów, jakie są największe atrakcje tego regionu.

Na północnym wschodzie, przy granicy z Białorusią położony jest niezwykły, kojarzący się przede wszystkim z przepiękną przyrodą region, zwany też Podlasiem. To miejsce jeszcze do niedawna nie przyciągało wielu turystów, lecz w ostatnim czasie bardzo się to zmieniło. A Podlasie ma naprawdę dużo do zaproponowania, przede wszystkim osobom szukającym ciszy, spokoju i kontaktu z przyrodą. Największą atrakcją turystyczna jest tu Puszcza Białowieska. Ten stary las, chroniony przez przepisy prawa jest jednym z ostatnich tego typu miejsc na terenie Europy. Tym sposobem w Puszczy można zobaczyć przyrodę właśnie taką, jaka była przez setki lat, bez niepotrzebnego ingerowania człowieka. Na jej terenie znaleźć można mnóstwo atrakcji i interesujących miejsc do zwiedzania, na przykład zobaczyć tam można królów tamtego regionu, to znaczy żubry. Oprócz tego na Podlasiu są świetne warunki na uprawianie rozmaitych sportów. Coraz bardziej popularne są między innymi kajakowe spływy, a liczne ścieżki rowerowe i piesze również zachęcają żeby uprawiać tego typu aktywności.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.