Sport
sopot
Autor: r. nial bradshaw
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zwiedź z nami Trójmiasto - przewodnik

Zamierzasz przyjazd do Trójmiasta? Jesteś już na miejscu i nie wiesz jak uplanować swój pobyt, od czego rozpocząć zwiedzanie? Może spodziewasz się wizyty znajomych czy też rodziny i nie masz pojęcia w które miejsca ich wziąć, co polecić, dokąd zaprosić? Nasz przewodnik pomoże Ci trafić do najpiękniejszych miejsc w Trójmieście, poznać najistotniejsze atrakcje, Gdańsk, Gdynia, Sopot.


Zwiedź z nami Trójmiasto - przewodnik

Wszelkie miasto turystyczne miasto ma parę takich miejsc, zwanymi atrakcjami.
jazda na rowerze
Zaczerpnięte z: pixabay.com

Sportowe aktywności dla zdrowej rodziny – w jaki sposób zorganizować wolny czas dla naszej rodziny?

Wspólne spędzanie wolnego czasu to idealny sposób na zbliżenie więzi rodzinnych i na wpojenie dzieciom reguł sportowego trybu życia. Dzięki temu pokażemy im, że telewizor czy komputer to nie jest najwłaściwsza forma odpoczynku i że czas wolny możemy spędzać także na inne sposoby. Dlatego też warto często organizować wspólne przejażdżki rowerowe. Ale jak to zrobić?
noclegi podlaskie
By: Baumit
Oryginal: Baumit

Z jakiego powodu Podlasie stało się tak popularne pośród turystów, jakie są największe atrakcje tego regionu.

Na północnym wschodzie, obok granicy z Białorusią leży niezwykły, kojarzący się przede wszystkim ze wspaniałą przyrodą region, zwany też Podlasiem. Miejsce to jeszcze do niedawna nie przyciągało wielu turystów, lecz w ostatnim czasie zaczęło się to bardzo zmieniać. A Podlasie ma faktycznie dużo do zaoferowania, przede wszystkim osobom szukającym spokoju, ciszy i kontaktu z przyrodą. Bardzo dużą turystyczną atrakcją jest tu Puszcza Białowieska. Ten dziewiczy las, ochraniany przez przepisy prawa jest obecnie jednym z ostatnich miejsc tego typu na terenie Europy. Tym sposobem w Puszczy zobaczyć można przyrodę właśnie taką, jaka była od setek lat, bez żadnej ingerencji człowieka. Na jej obszarze znaleźć można mnóstwo atrakcji i ciekawych miejsc na zwiedzanie, na przykład zobaczyć tam można królów tamtego regionu, to znaczy żubry. Poza tym na Podlasiu są świetne warunki do uprawiania rozmaitych sportów. Coraz popularniejsze są między innymi kajakowe spływy, a liczne piesze i rowerowe ścieżki również zachęcają do uprawiania tego typu aktywności fizycznej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.