Kurort
urlop
Autor: Ludo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak na wakacje to jedynie do Kołobrzegu!

W każde wakacje nad polskie morze ściągają tłumy turystów. Powód jest jeden. W całej Europie nie ma takich plaż jak tutaj. Szerokich, białych i z miękkim piaskiem. W związku z tym, nie musimy szukać wycieczek do Włoch czy na Kubę, po to by na własnej skórze poczuć gorące słońce i naładować akumulatory na resztę roku.
plaża w Kołobrzegu, morze
Autor: zeesenboot
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wakacje połączone z polepszeniem zdrowia?

Coraz częściej myślą o urlopie, zastanawiamy się nad wyborem rozwiązania, które pozwoli nam nie tylko odpocząć i zmienić otoczenie, ale także pozbyć się wielu dolegliwości. Między innymi z tego względu dużą popularnością pochwalić się mogą nadmorskie miejscowości, w których sporo osób szuka jodu, jak również kurorty uzdrowiskowe. Czy urlop w uzdrowisku może być atrakcyjnym rozwiązaniem?
Ciechocinek
Autor: grego1402
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Bułgaria last minute, a Cypr last minute - a więc, w jakim miejscu najwspanialej udać się na czas wakacyjny w końcowej chwilce

Pragnąłbyś zorganizować sobie wakacje, ale nie posiadasz na to sposobności? Skorzystaj z opcji "last minute"! Z naszej osobistej strony polecamy parę lokalizacji: Bułgarię, Cypr a także coś mocniej wyszczególnionego - miasto Costa Brava w Hiszpanii!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.