Kurort
urlop
Autor: Ludo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak na wakacje to jedynie do Kołobrzegu!

Co roku nad polskie wybrzeże ściągają tłumy turystów. Powód jest jeden. Nigdzie na Starym Kontynencie nie ma takich plaż jak tutaj. Dużych, białych i z delikatnym piaskiem. W związku z tym, nie trzeba lecieć do Portugalii czy na Malediwy, po to by na własnej skórze poczuć gorące słońce i zrelaksować się.
plaża w Kołobrzegu, morze
Autor: zeesenboot
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wakacje połączone z polepszeniem zdrowia?

Coraz chętniej myślą o urlopie, zastanawiamy się nad wybraniem rozwiązania, jakie pozwoli nam nie jedynie odpocząć oraz zmienić środowisko, ale również pozbyć się rozlicznych dolegliwości. Przede wszystkim z tego powodu niemałym zainteresowaniem cieszą się nadmorskie kurorty, gdzie wiele osób poszukuje jodu, jak również kurorty uzdrowiskowe. Czy urlop w uzdrowisku może być dobrym pomysłem?
Ciechocinek
Autor: grego1402
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Bułgaria last minute, a Cypr last minute - a więc, w jakim miejscu najwspanialej udać się na czas wakacyjny w końcowej chwilce

Pragnąłbyś zorganizować sobie wakacje, ale nie posiadasz na to sposobności? Skorzystaj z opcji "last minute"! Z naszej osobistej strony polecamy parę lokalizacji: Bułgarię, Cypr a także coś mocniej wyszczególnionego - miasto Costa Brava w Hiszpanii!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.