Wycieczka
Budapeszt
Autor: Alessandro Caproni
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wspaniały weekend w Budapeszcie – co można zobaczyć, aby poznać to rewelacyjne miasto?

Wolny weekend nie jest takim częstym zjawiskiem w aktualnych, zabieganych czasach. Musimy zrobić tak wiele rzeczy, że czasem nawet te dwa dni mamy zajęte 24 godz. na dobę. Dlatego kiedy tylko uda nam się zaoszczędzić trochę czasu, dobrze spożytkować go w najbardziej pozytywny sposób, a mianowicie – na podróże. Podróże edukują, zapewniają niemało wrażeń oraz doświadczeń, jak również umożliwiają rewelacyjnie spędzać czas z kimś bliskim. Miastem, które wyjątkowo dobrze zobaczyć, jest Budapeszt. Rozeznaj się, z jakiego względu.
Wycieczka
Autor: Michael Coghlan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak zorganizować wolny czas z całą rodziną? O czym powinniśmy pamiętać? Co jest najważniejsze?

Nie możemy ukryć, że w obecnych czasach całe rodziny niezwykle często decydują się na wycieczki rowerami. Dzięki temu bez wątpienia będzie można zacieśnić uczucia rodzinne, a to jest niezwykle ważna sprawa.Takie wycieczki potrzebują jednak odpowiedniego planu, przygotowania i sprzętu. Każdy z nas pewnie dobrze zdaje sobie sprawę, że niezbędnych jest mnóstwo elementów, które muszą być wypełnione, aby wybrana wycieczka mogła się w ogóle zacząć.
port gdańsk
Autor: Philippe CLABOTER
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Trzeba zobaczyć Trójmiasto choć raz

Możliwości Trójmiasta są nieograniczone, o czym świadczy nie tylko szczególnie rozbudowana baza noclegowa i gastronomiczna, lecz szczególnie tłumy turystów, tak licznie przybywające o każdej porze roku. Interesujące możliwości dla przyjeżdżających do miasta takiego jak Gdynia to nie tylko odbywający się tu co roku od 2002 roku Heineken Open’er Festival.
wycieczki do usa
Autor: Tomasz Czyczyło
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W wypadku gdy znudziły ci się już zwyczajne pobyty w kurortach, pomyśl nad egzotycznymi wakacjami, dzisiaj można w nich przebierać

Czasy, kiedy polscy urlopowicze sprowadzali się jedynie do krajowych miejscowości wypoczynkowych, mamy już za sobą. Również urlopy w typowo wypoczynkowych ośrodkach zagranicznych, które proponują relaks na leżaku z kolorowym drinkiem w ręku, powoli tracą na zainteresowaniu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.