Wyjazdy
praca w grupie
Zaczerpnięte z: flickr.com

Przygotowanie imprez firmowych krok po kroku

Każdy prezes firmy dobrze zdaje sobie sprawę z tego iż nic tak nie buduje relacji między pracownikami jak integracyjne wyjazdy przedsiębiorstw. Organizacja imprez integracyjnych może przybrać najróżniejsze formy. Mogą to być wycieczki wypoczynkowe, integracyjne lub też wolontariat. Zależnie od tego jaki jest cel pracodawcy, taka forma jest organizowana.
morze
Autor: Matt Feifarek
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Sanatorium na północy naszego kraju

Kiedyś bardzo popularne były wyjazdy do sanatorium. Wiadomo, że część wyjazdów była związana z czystą chęcią wybrania się w miejsce, gdzie dało się na każdym kroku korzystać z różnych zabiegów poprawiających stan zdrowia. I wielu ludzi samo z siebie miało chęć z takich opcji skorzystać. Obecnie również sporo osób wyjeżdża na wczasy do sanatorium, chociaż może nie opowiada o tym tak często.
Plaża Seminyak na Wyspie Bali
Autor: Dimos Paraskevas
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dokąd chętnie wyjeżdżamy? Jakie są nasze podróżnicze kierunki? Co preferujemy?

Krajowa turystyka w mgnieniu oka zmienia swe oblicze. Prócz podróży o charakterze szczególnie turystycznym jak również wycieczek trwających kilka dni, coraz większe znaczenie posiadają tu wyjazdy służbowe. Gdzie i w jakim celu z regułyj podróżujemy? Na jakiego rodzaju elementy zwracamy szczególną uwagę w trakcie poszczególnych wyjazdów? Oto najpopularniejsze cele i kierunki naszych wypraw.
pokój na wynajem
Autor: Jennie
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Chcesz znaleźć najlepsze uzdrowisko? Nim zdecydujesz zobacz nasze podpowiedzi

Na terenie kraju znajduje się dużo miejscowości o statusia uzdrowiska. Ten status wynika z rozmaitych elementów. Często spotykanym jest występowanie na danym obszarze wód o działaniu leczniczym. W tego rodzaju miejscach tworzą się centra, gdzie oferowane są zabiegi z zastosowaniem wód.
Legnica
Autor: Serge Bystro
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Powiew luksusu w modnym hotelu

Selekcja hotelu, to najważniejszy fragment zaplanowania każdego wyjazdu. Powinien on być komfortowy, sprawdzony i z stosownym wyposażeniem pokoju.
kobieta spacerująca po polskiej plaży
Autor: zeesenboot
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wycieczka za miasto a opcje noclegowe

Nieskomplikowane pomysły na wycieczkę i znakomity wypoczynek w innym mieście, w innym zakątku Polski to rozwiązanie znakomite – nie tylko dla zapracowanych. Upragnione wakacje i korzystne ze względu na ceny noclegi Międzyzdroje gwarantują od ręki. Przemyślane propozycje dostępne są dla każdego, natomiast o wolne pokoje nie musimy się martwić. Znakomicie dopracowane propozycje to doskonały pomysł na zorganizowanie choćby kilku wolnych dni w roku.
weekend
Autor: Praktyczny Przewodnik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy zainteresują nas wczasy zagraniczne?

Jeżeli wymyślamy urlop, to trzeba się dokładnie namyślić nad tym, czy pragniemy je spędzić w kraju, czy może tym razem, pragniemy pojechać gdzieś dalej.
lot
Autor: Daniel Lira
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Do jakiego rodzaju spraw należy podchodzić z dystansem, jeżeli poszukujemy w okazyjnych cenach biletów lotniczych?

Jak chodzi o ciekawe wypady zagraniczne, to opłaca się szukać ciekawych promocji, które sprawią, iż w wiele miejsc polecimy zachowując w portfelu sporo gotówki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.