Atrakcje
urlop
Autor: Ludo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak na wakacje to jedynie do Kołobrzegu!

Każdego roku nad polskie wybrzeże ściągają tłumy wczasowiczów. Powód jest jeden. Nigdzie na Starym Kontynencie nie ma takich plaż jak w Polsce. Dużych, białych i z drobnym piaskiem. Mając ten fakt na uwadze, nie trzeba podróżować do Portugalii czy Egiptu, aby na własnej skórze poczuć gorące słońce i nacieszyć się pięknymi widokami.
hotel
Autor: Sean MacEntee
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wspaniały nocleg w Legnicy w jakim miejscu szukać sprawdzonego hotelu?

Legnica jest bardzo interesującym miastem do zwiedzania. Jest to miejsce w którym każdy wyszuka coś dla siebie, dlatego też Legnica zalecana jest nie tylko osobom z zagranicy, ale także turystom z naszej ojczyzny. Największym pozytywem tej mieściny są jej obszerne dzieje. Opłaca się zainwestować w nocleg w Legnicy, by śmiało móc obejrzeć całość zabytków. Skupienie przyciąga nie tylko długa historia, ale także sama architektura budynków. Doceniać można budownictwo renesansowe, bizantyjskie, neoklasycystyczne jak i aktualne.
piękny hotel na południowym wschodzie Polski
Autor: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Zaczerpnięte z: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Pomysł na wakacje? Południowy wschód Polski Polski kryje sporą ilość atrakcji.

Rejon województwa podkarpackiego nie jest najpopularniejszym turystycznie obszarem naszego kraju. Bardzo szkoda, bo rejon południowo-wschodni kryje przed nami naprawdę dużo atrakcji, zabytków a także malowniczych widoków. Jeśli chcemy spędzić wolny czas blisko natury i zobaczyć miejsca z ciekawą historią, województwo podkarpackie to trafiony wybór.
luksusowy hotel
Autor: www.villaalina.pl
Zaczerpnięte z: www.villaalina.pl

Gdzie znaleźć dobry hotel na służbowy wyjazd, czym charakteryzują się hotele SPA.

Szukając hotelu na wyjazd w delegację czy też prywatnie powinno się mieć na uwadze parę ważnych rzeczy, od jakich w dużym stopniu zależał będzie komfort odpoczynku w tym okresie czasu.
sopot
Autor: r. nial bradshaw
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zwiedź z nami Trójmiasto - przewodnik

Planujesz przybycie do Trójmiasta? Jesteś już na tam i nie masz pojęcia jak zaplanować swój pobyt, od czego począć zwiedzanie? Spodziewasz się odwiedzin znajomych czy też rodziny i nie wiesz w które miejsca ich wziąć, co polecić, gdzie zaprosić? Nasz informator pomoże Ci dotrzeć do najładniejszych miejsc , poznać najciekawsze atrakcje, Gdańsk, Gdynia, Sopot.


Zwiedź z nami Trójmiasto - przewodnik

Każde miasto turystyczne ma parę takowych miejsc, zwanymi atrakcjami.
polska
Autor: U.S. Army Corps of Engineers Savannah District
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie wybrać się na wymarzone wakacje w bieżącym roku?

Niemało ludzi namyśla się w obecnych dniach w jakie miejsce wybrać się na upragniony wypoczynek. Pośród wielu ofert agencji podróży można wyszukiwać wyjazdy do odległych zakątków globu.
stykówka - wakacje
Autor: Harco Rutgers
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Urlop w górach - gdzie warto pojechać, aby aktywnie odpocząć?

Okres wakacji jest niewątpliwie jednym z przyjemniejszych w roku i każdemu zależy, aby go odpowiednio spędzić. Kilkanaście dni urlopu to wyjątkowo cenny czas, w ciągu jakiego należy zregenerować siły i wypocząć, aby po powrocie do firmy mieć więcej energii i pozytywnego nastawienia. Obmyślając wakacje warto namyślić się, jakim sposobem w największym stopniu planujemy spędzić urlop. Dla jednych ludzi dużo lepszy jest wypoczynek na plaży i słodkie leniuchowanie, dla innych piesze wyprawy i górzysty krajobraz. Ostatnimi czasy zwłaszcza ta druga opcja zdobyła na modzie i coraz więcej osób ochoczo udaje się w góry, aby połączyć energiczny wypoczynek z przebywaniem na łonie natury. W Polsce odnajdziemy mnóstwo miejsc, do których dobrze jest pojechać nie wyłącznie przez wzgląd na liczbę górskich szlaków, ale też na inne atrakcje.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.