Turystyka
Plaża Seminyak na Wyspie Bali
Autor: Dimos Paraskevas
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dokąd chętnie wyjeżdżamy? Jakie są nasze podróżnicze kierunki? Co preferujemy?

Polska turystyka nagle zmienia swoje oblicze. Oprócz podróży o charakterze szczególnie turystycznym a także wycieczek kilkudniowych, coraz większe znaczenie posiadają tu wyjazdy służbowe. Gdzie i w jakim celu zazwyczajj podróżujemy? Na jakiego typu elementy mamy zwracać szczególną uwagę w trakcie poszczególnych wypraw? Oto najpopularniejsze cele i kierunki naszych podróży.
Bieszczady
Autor: Andrzej Wójtowicz
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ciekawe miejsca na aktywny urlop czyli co proponują nadal niedostępne i dzikie Bieszczady

Bieszczady to jeden z nielicznych naprawdę dzikich, nie do końca odkrytych jeszcze regionów w naszym kraju. W ostatnich latach bardzo się to zmienia, turystyka coraz bardziej się promuje, pojawiają się kolejne atrakcje i miejsca noclegowe, ale w dalszym ciągu daleko im brakuje do tej masówki, którą można zobaczyć na przykład w Tatrach.
noclegi w górach
Autor: ecodallaluna
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu góry w naszym kraju są tak popularne wśród turystów, gdzie można szukać noclegów.

Co roku nasze góry są odwiedzane przez setki tysięcy turystów, i to tak naprawdę praktycznie we wszystkie pory roku. Zima to oczywiście okres szaleństw na śniegu, setki ośrodków narciarskich i snowboardowych czekają na miłośników tych sportów. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się okres Bożego Narodzenia oraz zimowych ferii, wtedy zdecydowana większość miejsc noclegowych jest wynajęta i trudno trafić na coś wolnego.
zegarek Casio
Autor: Sharkomat
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Na sylwester agroturystyka okaże się wspaniała

Gdy obmyślamy ferie, albo sylwester z pociechami, to musimy wszystko tak zaplanować, by ani one się nie znudziły, ani my. Dlatego właśnie warto zobaczyć, co interesującego mogą nam zaoferować stadniny konne, zwłaszcza gdy nasze potomstwo lubi właśnie te zwierzęta.


Na sylwester agroturystyka okaże się wspaniała

Czy patrzyliśmy co ciekawego ferie pomorskie mają szansę nam dać?
pokój na wynajem
Autor: Jennie
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Chcesz znaleźć najlepsze uzdrowisko? Nim zdecydujesz zobacz nasze podpowiedzi

W obrębie kraju znajduje się wiele miast o charakterze uzdrowiskowym. Ten status wynika z różnorodnych elementów. Często spotykanym jest występowanie na określonym terenie wód leczniczych. W tego rodzaju punktach powstają centra, gdzie wykonywane są zabiegi z zastosowaniem wód.
spa
Autor: Walter Schärer
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak wyszukać fajny hotel

Gdy już wiemy, jakiego rodzaju pokój bądź pobyt jest przez nas oczekiwany, dobrze jest wiedzieć, jak odszukać godziwy hotel, ażeby pobyt w nim był rozkoszą a nie udręką. Ileż razy było tak, iż skuszeni ciekawą opłatą oraz w miarę dobrym położeniem decydowaliśmy się na rezerwację miejsca zaś po dotarciu nasze oczekiwania (oraz fotografie pokoi na witrynie internetowej) mocno rozmijały się z rzeczywistością?
Tatry, góry
Autor: Mariusz Chilmon
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rodzinne wakacje w Tatrach

Tatry są najwyższymi rodzimymi górami. Na tle Karpat, których są częścią, charakteryzują się cechamiwybitnie alpejskimi, co obrazuje się piętrowym układem skupisk roślinnych.Przeciętna wysokość tatrzańskichwierzchołków to ok. 2300 m, długość pasmaw linii prostej – ok. 53 km, z kolei szerokość sięga 30 km czyniąc z nich miejsce bardzo chętnie wybierane na odpoczynek dwa tysiące czternaście.
widok na Szklarską Porębę
Autor: TijsB
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Szklarska Poręba: miasto, które powinno się odwiedzić. Sprawdź dlaczego!

Jednym z miast położonych w województwie Dolny Śląsk jest Szklarska Poręba. Jest ono naprawdę często zwiedzane w ostatnim czasie przez wielu turystów. Piękne położone na zboczach Karkonoszy jest doskonałym miejscem dla narciarzy i miłośników pieszych wędrówek.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.