Turystyka
Madagaskar
Autor: Stephan Waeber
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wykwintna wycieczka na Wyspę Cudów - co należałoby zwiedzić i co należy zobaczyć

Jeśli już teraz projektujesz swoje przyszłe wakacje bądź urlop, to mamy dla Ciebie znakomitą propozycję! Udaj się na Madagaskar, bo Wyspa Madagaskar przyciąga sporo turystów ze względu na swoje mnogie walory przyrodnicze, równikowe rośliny, ciepły klimat, lasy równikowe i także łatwy dostęp do czystego, klarownego oceanu.
Plaża Seminyak na Wyspie Bali
Autor: Dimos Paraskevas
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dokąd chętnie wyjeżdżamy? Jakie są nasze podróżnicze kierunki? Co preferujemy?

Krajowa turystyka w mgnieniu oka zmienia swe oblicze. Prócz podróży o charakterze szczególnie turystycznym jak również wycieczek trwających kilka dni, coraz większe znaczenie posiadają tu wyjazdy służbowe. Gdzie i w jakim celu z regułyj podróżujemy? Na jakiego rodzaju elementy zwracamy szczególną uwagę w trakcie poszczególnych wyjazdów? Oto najpopularniejsze cele i kierunki naszych wypraw.
Bieszczady
Autor: Andrzej Wójtowicz
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ciekawe miejsca na aktywny urlop czyli co proponują nadal niedostępne i dzikie Bieszczady

Bieszczady to jest jednym z niewielu rzeczywiście dzikich, nie do końca poznanych jeszcze regionów Polski. W ostatnim czasie bardzo się to zmienia, turystyka jest coraz bardziej promowana, pojawiają się nowe rozrywki i kwatery, lecz nadal daleko im brakuje do tej komercyjnej masówki, jaka jest na przykład w Tatrach.
noclegi w górach
Autor: ecodallaluna
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu góry w naszym kraju są tak popularne wśród turystów, gdzie można szukać noclegów.

Co roku nasze góry są odwiedzane przez setki tysięcy turystów, i to tak naprawdę praktycznie we wszystkie pory roku. Zima to oczywiście okres szaleństw na śniegu, setki ośrodków narciarskich i snowboardowych czekają na miłośników tych sportów. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się okres Bożego Narodzenia oraz zimowych ferii, wtedy zdecydowana większość miejsc noclegowych jest wynajęta i trudno trafić na coś wolnego.
zegarek Casio
Autor: Sharkomat
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Na sylwester agroturystyka okaże się wspaniała

Jeśli planujemy ferie, lub sylwester z dziećmi, to powinniśmy wszystko tak zaplanować, aby ani one się nie nudziły, ani my. Przez to właśnie należy zobaczyć, co ciekawego mogą nam zaproponować stadniny konne, zwłaszcza kiedy nasze potomstwo lubi właśnie te zwierzęta.


Na sylwester agroturystyka okaże się wspaniała

Które oferty na ferie pomorskie ma szansę nam przedstawić?
pokój na wynajem
Autor: Jennie
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Chcesz znaleźć najlepsze uzdrowisko? Nim zdecydujesz zobacz nasze podpowiedzi

Na terenie kraju znajduje się dużo miejscowości o statusia uzdrowiska. Ten status wynika z rozmaitych elementów. Często spotykanym jest występowanie na danym obszarze wód o działaniu leczniczym. W tego rodzaju miejscach tworzą się centra, gdzie oferowane są zabiegi z zastosowaniem wód.
spa
Autor: Walter Schärer
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak wyszukać fajny hotel

Kiedy już wiemy, jakiego rodzaju pokój albo pobyt jest przez nas pożądany, dobrze jest wiedzieć, jak odszukać dobry hotel, aby pobyt w nim był zadowoleniem a nie udręką. Ileż razy było tak, iż skuszeni atrakcyjną ceną oraz w miarę dobrą lokalizacją decydowaliśmy się na rezerwację miejsca a po dotarciu nasze oczekiwania (jak też fotografie pokoi na witrynie internetowej) silnie rozmijały się z rzeczywistością?
Tatry, góry
Autor: Mariusz Chilmon
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rodzinne wakacje w Tatrach

Tatry są najwyższymi polskimi górami. Na tle Karpat, których są częścią, wyróżniają się cechamiwybitnie alpejskimi, co obrazuje się piętrowym układem zbiorowisk roślinnych.Przeciętna wysokość tatrzańskich szczytów to ok. 2300 m, długość pasmaw linii prostej – około pięćdziesiąt trzy kilometry, z kolei szerokość sięga trzydziestu kilometrów czyniąc z nich miejsce z miłą chęcią wybierane na wakacje dwa tysiące czternaście.
widok na Szklarską Porębę
Autor: TijsB
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Szklarska Poręba: miasto, które powinno się odwiedzić. Sprawdź dlaczego!

Jednym z miast które leżą na terenie województwa dolnośląskiego jest Szklarska Poręba. Jest ono chętnie zwiedzane w ostatnimi czasy przez wielu turystów. Wspaniałe położone na zboczach Karkonoszy jest doskonałym miejscem dla narciarzy oraz miłośników pieszych wędrówek.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.