Turystyka
Plaża Seminyak na Wyspie Bali
Autor: Dimos Paraskevas
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dokąd chętnie wyjeżdżamy? Jakie są nasze podróżnicze kierunki? Co preferujemy?

Krajowa turystyka nagle zmienia własne oblicze. Oprócz wypraw o charakterze wyłącznie turystycznym oraz wycieczek na kilka dni, coraz znaczniejsze znaczenie posiadają tu wyjazdy służbowe. Gdzie i w jakim celu najchętniejj podróżujemy? Na jakiego typu czynniki zwracamy szczególną uwagę podczas poszczególnych wyjazdów? Oto Najmodniejsze cele i kierunki naszych podróży.
Bieszczady
Autor: Andrzej Wójtowicz
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ciekawe miejsca na aktywny urlop czyli co proponują nadal niedostępne i dzikie Bieszczady

Bieszczady to jeden z nielicznych naprawdę dzikich, nie do końca odkrytych jeszcze regionów w naszym kraju. W ostatnich latach bardzo się to zmienia, turystyka coraz bardziej się promuje, pojawiają się kolejne atrakcje i miejsca noclegowe, ale w dalszym ciągu daleko im brakuje do tej masówki, którą można zobaczyć na przykład w Tatrach.
noclegi w górach
Autor: ecodallaluna
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu góry w naszym kraju są tak popularne wśród turystów, gdzie można szukać noclegów.

Co roku nasze góry są odwiedzane przez miliony turystów, i to w zasadzie przez cały rok. Zima to oczywiście okres szaleństw na śniegu, dziesiątki ośrodków narciarskich i snowboardowych czekają na wielbicieli takiej aktywności. Szczególną popularnością cieszy się okres Bożego Narodzenia oraz zimowych ferii, wtedy większość noclegów będzie wynajęta i trudno cokolwiek wolnego znaleźć.
zegarek Casio
Autor: Sharkomat
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Na sylwester agroturystyka okaże się wspaniała

Kiedy obmyślamy ferie, albo sylwester z pociechami, to powinniśmy wszystko tak zaplanować, by ani one się nie znudziły, ani my. Dlatego właśnie trzeba zobaczyć, co interesującego mają szansę nam zaoferować stadniny konne, zwłaszcza gdy własne dziecko kocha właśnie te zwierzęta.


Na sylwester agroturystyka okaże się wspaniała

Które propozycje na ferie pomorskie ma szansę nam przedstawić?
pokój na wynajem
Autor: Jennie
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Chcesz znaleźć najlepsze uzdrowisko? Nim zdecydujesz zobacz nasze podpowiedzi

W obrębie kraju jest dużo miejscowości o charakterze uzdrowiskowym. Ten status wynika z rozmaitych aspektów. Najczęściej spotykanym jest występowanie na danym obszarze wód leczniczych. W tego rodzaju miejscach powstają centra, w których oferowane są usługi z zastosowaniem wód.
spa
Autor: Walter Schärer
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak wyszukać fajny hotel

Kiedy wiemy już, jakiego typu pokój albo pobyt jest przez nas pożądany, dobrze jest wiedzieć, jak odszukać godziwy hotel, by pobyt w nim był radością a nie męczarnią. Ileż to razy było tak, iż skuszeni przyciągającą ceną jak też w miarę dobrą lokalizacją decydowaliśmy się na rezerwację miejsca a po przybyciu nasze oczekiwania (i zdjęcia pokoi na witrynie internetowej) silnie rozmijały się z rzeczywistością?
Tatry, góry
Autor: Mariusz Chilmon
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rodzinne wakacje w Tatrach

Tatry są najwyższymi polskimi górami. Na tle Karpat, których są częścią, charakteryzują się cechamiwybitnie alpejskimi, co obrazuje się piętrowym układem zbiorowisk roślinnych.Przeciętna wysokość tatrzańskich szczytów to ok. 2300 m, długość pasmaw linii prostej – około pięćdziesiąt trzy kilometry, z kolei szerokość sięga trzydziestu kilometrów sprawiając z nich miejsce z przyjemnością wybierane na urlop 2014.
widok na Szklarską Porębę
By: TijsB
Oryginal: http://www.flickr.com

Szklarska Poręba: miasto, które powinno się odwiedzić. Sprawdź dlaczego!

Jednym z miast które leżą w województwie Dolny Śląsk jest Szklarska Poręba. Jest ono naprawdę często odwiedzane w ciągu całego roku przez licznych turystów. Piękne położone na stokach Karkonoszy jest doskonałym miejscem dla narciarzy i miłośników sporych wędrówek.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.