Sprzęt
plecak turystyczny
Autor: Zach Dischner
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Plecaki turystyczne deuter okazują się być niesamowicie wytrzymałe

Na wyprawy powinniśmy być właściwie wyposażeni Jeśli wybieramy się na jakąś wyprawę, a już z pewnością jeśli udajemy się na taką, która ma się zakończyć noclegiem w namiocie, musimy dopilnować, aby się dobrze do niej przyszykować. Chodzi tu o to, aby mieć odpowiedni sprzęt, który pomoże nam przetrwać oraz spowoduje, że wszystko co najważniejsze będziemy trzymać przy sobie. Właściwe wyposażenie podczas takich wypraw jest niesamowicie istotne, ponieważ ma szansę się przydać w najmniej oczekiwanym czasie.
egzotyczna ryba
Autor: Grant Montgomery
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Męska pasja - o wyjazdach na ryby i ciekawych łowiskach

Powszechnie przyjęto, iż wyprawy wędkarskie to zwykle męskie zajęcie, powinno się z resztą potwierdzić, iż tak naprawdę niedużo kobiet ciekawi się wędkarstwem. Powszechna Encyklopedia podaje, iż wędkarstwo to zarówno rodzaj sportu jaki i pasji, polegające przeważnie na łowiectwie ryb na wędkę.
kitesurfing
Autor: Josh McGuiness
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kitesurfing - pasjonujący i modny sport trenowany na tafli

Kitesurfing, znany także jako kiteboarding, to niesłychanie atrakcyjny sport wodny, który dostarcza wiele emocji. Coraz więcej jednostek, lubiących sporty wodne, zaczyna praktykować kitesurfing.
góry i wypoczynek
Autor: Beraldo Leal
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wypoczynek i noclegi w okolicach górskich. Mamy kilka dobrych porad.

Spędzanie urlopu i ogólnie wolnego czasu w okolicach górskich jest ostatnio coraz bardziej powszechne. Popularność ta wzrasta razem ze wzrostem ilości miłośników aktywnego spędzania czasu. Wolny czas nad morzem przykładowo kojarzony jest zazwyczaj wyłącznie z biernym spędzaniem czasu, w przeważającej liczbie polegającym na leżeniu na plaży i kąpielach w morzu.
jezioro latem
Autor: BOMBMAN
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak spędzić interesująco urlop nad jeziorem, nie tylko w wakacje

Niektórzy ludzie co roku stają przed wyborem – w jakie miejsce wybrać się na wczasy? Dla dużej liczby ludzi wybór ten dokonuje się pomiędzy morzem a górami. Coraz większa liczba Polaków również wyjeżdża na wakacje za granicą. Szczególnie często wybierane są na przykład państwa w Afryce północnej takie jak Tunezja lub Egipt.
Podlasie
Autor: Walter Schärer
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Detektor lawinowy to nieprawdopodobnie rzetelne urządzenie

Wyprawy w góry mają szansę być niebezpieczne, kiedy nie będziemy odpowiednio do nich przygotowani. Przez to tak istotne jest to, aby na spokojnie zastanowić się, co musimy ze sobą zabrać.
samochód
Autor: Manoj Prasad
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Buty scarpa cieszą się pozytywną oceną

Gdy uwielbiamy góry, to powinniśmy zaznaczyć, że zrobiliśmy wszystko co we własnej mocy, aby czuć się w nich bezpiecznie. Przez to właśnie potrzeba zobaczyć z jakich sprzętów musimy tu korzystać, tak by zaznaczyć, że podejmujemy odpowiednią decyzję.


Buty scarpa cieszą się pozytywną oceną

Sportowcy oraz amatorzy zachwalają kije komperdell


Buty scarpa cieszą się pozytywną oceną

Obowiązkowo musimy rozmyślać o tym, które kijki narciarskie powinniśmy posiadać, tak byśmy mieli pewność, że właściwie będzie nam się z nimi zjeżdżało.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.