Kraków
Kraków, Wawel
Autor: http://www.sxc.hu/
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu/

Co inspirującego i wartego oglądnięcia można zobaczyć w stolicy Małopolski?

Kraków to jedno z najchętniej odwiedzanych miejscowości w naszym kraju. Do tej dawnej siedziby królów w każdym sezonie przyjeżdża i przylatuje parę milionów turystów. Przyciągają ich zarówno światowej sławy zabytkowe miejsca, ale także życie kulturalne tego niezwykłego miasta. A w Krakowie jest dużo do zwiedzania, o czym praktycznie każdy kto już tam był miał okazję zobaczyć.
miasto
Autor: Daniel Jolivet
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dlaczego niektórzy na chwilę obecną decydują się na podróże czarterem niż transport kolejowy w Polsce?

W dzisiejszych czasach bardzo rozpowszechniono loty lokalne. Dotyczy to w głównej mierze większych miejscowości w Polsce. Obecnie zamiast kolei, albo autokaru można udać się nad morze bądź do Warszawy czarterem. Jest to niesamowicie komfortowa sposobność dla tych, którzy nie lubią spędzania cennego czasu w podróży.
Rynek Kraków
Autor: Praktyczny Przewodnik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wybierasz się do Krakowa? Zdajesz sobie sprawę, co warto zobaczyć w stolicy Małopolski? Oto krótki przewodnik

Dla każdego wielbiciela historii, dla pasjonata architektury, jest na pewno atrakcyjną destynacją. Kraków, dawna stolica naszego kraju, ma się czym pochwalić, a zabytki Starego Miasta tworzą oryginalną oraz niesamowicie piękną kolekcję. Zabytków jest tak dużo, iż na ich odpowiednie poznanie należy poświęcić kilka dni. Które atrakcje są najbardziej istotne? Co musi zobaczyć każdy, także w czasie najbardziej krótkiej wycieczki po królewskim mieście?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.