Wyjazd w góry, co zabrać ze sobą

Od dziecka jesteśmy przekonywani, że ruch to zdrowie. I zdecydowanie należy się z tym zgodzić. Zimą, gdy dni są krótkie, a wieczory ciągną się w nieskończoność, dobrze jest zrobić sobie zimowe ferie. Oczywiście w ruchu i z należycie spakowaną walizką. Co się tyczy zimowej odzieży, najlepiej jest postawić na wygodę i ciepło. Przede wszystkim nie można zapomnieć o ciepłych skarpetach. Istotne jest też bezszwowe wykonanie bielizny, która pozwala uniknąć przykrych otarć czy odparzeń.

zima
Autor: Garry Szulewski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Następnie sweter, polar lub bluza. Kurtki muszą zapewniać maksymalną wentylację. Nie zapominajmy o czapkach, gdyż to przez głowę tracimy najwięcej ciepła! Buty muszą być wodoodporne – szczególnie dziecięce. Wartą wyróżnienia, jest firma Demar - główny, polski producent obuwia. Wystarczy sięgnąć opinii mam, by zrozumieć, iż wydatek rzędu 200-300 złotych wcale nie gwarantuje, że dziecku będzie ciepło w nóżki.

Buty dziecięce Demar to pewność komfortu za niską cenę. Są ciepłe, lekkie i poradzą sobie nawet z największymi zaspami. Podeszwa jest giętka, więc dziecko może się swobodnie poruszać w trakcie zimowych zabaw. Zimowe urlopy zwykle wiążą się z wizytą na basenach termalnych tudzież aquaparkach - buty dziecięce. Nie zapomnijmy więc włożyć do walizki stroje basenowe. I w tym przypadku okazuje się, że rodzimi producenci, tacy jak firma 4f mogą być z siebie dumni. Ich spodenki kąpielowe 4f oraz kostiumy (stworzone do częstego użytkowania w wodach chlorowanych) są odpowiedzią na nieciekawą i monotonną modę basenową.


Więcej artykułów

Kołobrzeg - bez wątpienia miejsce, które należy odwiedzić

Bogaty wybór elementów pozwala doskonale dopasować osłonę do każdej instalacji
Autor: Armacell
Zaczerpnięte z: Armacell
To niewątpliwie jeden z największych oraz najbardziej znanych uzdrowisk w Polsce. Słynie z pięknych krajobrazów, niezmiernie ciekawej historii, długiego mola, rozlicznych festynów, źródeł wód mineralnych, złóż borowinowych oraz solanek.

Chrońmy oczy! Szkodliwość promieniowania słonecznego zdarza się być zdecydowanie większa niż w wakacyjnych miesiącach. Okulary przeciwsłoneczne męskie niezbędne są więc cały rok, bez względu na to czy jest to majowy spacer czy wizyta na górskim stoku. Taki wypad to wielka radość dla dzieci i sprzyjająca okoliczność, by pokazać im jak działają finanse osobiste. Warto przeznaczyć kieszonkowe dla naszej latorośli. Bilonówka, czy mała torebeczka na sznurku pozwoli zapanować nad ”środkami pieniężnymi”. Takie i inne gadżety, idealnie spisują się właśnie na wyjazdach - tutaj to załatwimy. A ich praktyczność cieszy zarówno dzieci jak i ich opiekunów.
21-03-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.