Wiele egzotycznych miejsc okazuje się być szybko dostępnych dzięki bezpośrednim połączeniom lotniczym

Ekskluzywna wycieczka wakacyjna do egzotycznych krajów takich, jak między innymi. Japonia, Meksyk, czy Ekwador nie jest tania. Dla wielu z nas, jest to odpowiednik kilkumiesięcznej pensji. Pomimo to amatorów tego typu wypraw jest wielu.
Gdy nadchodzą zimowe miesiące, niektórzy z uśmiechem na ustach smarują narty, lecz część rodaków, na przekór pogodzie, wybiera wyjazd do regionów egzotycznych. Spędzenie mroźnych dni pod palmami jest nie rzadko o wiele tańsze niż w sezonie turystycznym zaś z całą pewnością bardziej atrakcyjne. Krótkie wakacje w zimie na gorącym piasku z pewnością są świetną ucieczką od szarości za oknem i posępnego jesiennego krajobrazu ulic.


Egzotyczne wakacje łączą nam się z dalekimi krajami zatopionymi w cieple i najróżniejszych kolorach. Ważne jest też wizualizacja białych plaż pod palmami kokosowymi, turkusowym oceanem - zobacz tu. Dla wielu tych uwielbiających kupowanie takie wakacje kiedy jechać na kubę to arabski bazar pełen wonnych zapachów. Znajdą się i wielbiciele gwarnych Azjatyckich miast, gdzie tłok, ciągły hałas, ale odmiennie, bardziej kolorowo.


wrocławskie kamienice
Autor: Ashlynn Pai
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Na urlop szukamy nade wszystko odmienności. Dziś, mówiąc egzotyczny, mamy zazwyczaj na myśli kraj bardzo odległy. Choć w takim przypadku za odległą podróż możemy zaliczyć również wycieczki do USA. Lecz swoją drogą wydaje nam się, że znamy USA z kina i TV. Nic bardziej błędnego, Stany Zjednoczone dla niejednego z nas to podróż w nieznane, sam jestem zwolennikiem, więc regularnie przeglądam wycieczki do usa. Nie zaliczymy też za egzotyczny wycieczkę do Norwegii czy Wielkiej Brytanii.
Gdy pokonujemy tysiące kilometrów zmienia się pejzaż, ludzie, natura, miejscowa kuchnia. Stykamy się więc z czymś nowym, jeszcze nam dobrze nie znanym. Czasem jednak nie potrzebujemy do tego wyprawy na drugi koniec świata.
07-08-2023
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.