Mazury 2015 mają dużą ofertę dla wszystkich, którzy chcą spędzić swój wolny czas w pięknym zakątku usianym wielkimi jeziorami i lasami i wieloma atrakcjami

Jeśli szukamy energicznego wypoczynku, to zapraszamy do słynnego miasta Mrągowo. To miasto aktywnych ludzi położone w województwie warmińsko - mazurskim oferuje też aktywny odpoczynek. Mrągowo jest położone na Pojezierzu Mrągowskim, która stanowi część Pojezierza Mazurskiego.


ruszajwpolske.pl/regiony/mazury/noclegi/41,index.html
Autor: Marcin Polak
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Obszar jest ukształtowany rozlicznymi jeziorami i pagórkami pozostawione przez cofający się lodowiec z Wzniesieniem Wyszemborskim. Ma to zasadniczy wpływ na mikroklimat tego obszaru. Obok wzgórz morenowych jak Wzgórze Jaenike, Góra Czterech Wiatrów, pagórki nad jeziorem Czarnym, występuje dużo jezior połączonych rzekami i ułożonych w głębokie rynny jeziorne, napełnione wodą co parę kilometrów lub obniżenia terenu. Występują także głębokie wąwozy. Już samo urozmaicone usytuowanie obszaru Pojezierza Mrągowskiego zachęca do spędzenia tam urlopu. A to nie wszystkie atrakcje tego ciekawego terenu na mazurach. Mazury 2015 w tym roku mają dużą ofertę dla tych, którzy wybiorą te rejony na wypoczynek i dla mieszkańców. Miasto Mrągowo głównie jest słynne z cyklicznego organizowania Festiwalu Piknik Country, na który zjeżdżają nie tylko z Polski, ale również z zagranicy mnóstwo ludzi, zaproszonych gości oraz popularne gwiazdy.

Podczas trwania tej imprezy miasto, a także organizatorzy przygotowują mnóstwo atrakcji. Ale nie tylko Mrągowo przyciąga ludzi na Festiwal Pikniku Country. W tym uroczym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie. Są drogi rowerowe, spacerowe, wypożyczalnie sprzętu wodnego i rowerowego, plaże, kawiarnie, muzeum czy koncerty. Również w sezonie zimowym przygotowane są trasy narciarskie dla miłośników energicznego spędzania czasu. Mrągowo również jest znane z organizowanej Mazurskiej Nocy Kabaretowej oraz Miasteczka Westernowego Mrongoville, na wzór miasteczka z Dzikiego Zachodu z drugiej połowy XIX wieku. Związku z tym Mrągowo ma również dużą ofertę noclegów dla gości.

łódka
Autor: evoonia
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Miasto Mrągowo noclegi - - oferuje w hotelach, także w pensjonatach, domkach, w gospodarstwach agroturystycznych, w ośrodkach wypoczynkowych, w apartamentach, w domkach letniskowych, w pokojach gościnnych oraz domkach kempingowych z pełnym wyposażeniem i mediami. Można również zamówić pełne wyżywienie. Wachlarz miejsca na noclegi jest bardzo bogaty. To zależy od urlopowiczów czy chcą mieszkać w centrum miasta, czy wybiorą sobie pokoje bliżej przyrody, na trasie turystycznej, z widokiem na jezioro, las, pagórek czy blisko Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Jak widzimy Mrągowo noclegi ma dużą ofertę i w urozmaiconych miejscach. To miejsce dla każdego. Łono natury samo zaprasza na mazury, by spędzić tam kreatywnie czas i wypocząć od pośpiechu, które zostawiamy za sobą. Nie tylko ta dzika z Mazurskiego Parku Krajobrazowego, ale też pobliskie zalesienia, duże jeziora, żaglówki, trasy (sklep z częściami motocyklowymi) rowerowe i spacerowe pozwalają oderwać się od codziennej gonitwy oraz kłopotów, o których w tym urozmaiconym zakątku zapominamy. Mazury 2015 i Mrągowo oraz piękne okolice są już przygotowane dla wczasowiczów.
24-01-2021
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.