Z jakiego powodu trzeba na wakacje pojechać w polskie góry?

Ani się obejrzymy, a lada dzień nadejdą wakacje. Warto abyśmy już teraz zaplanowali ten beztroski czas. Czy będą to góry, morze czy jeziora? Polacy to wielcy szczęściarze. Wszakże nie wszystkie państwa mają dojście do wspomnianych wcześniej miejsc. Naturalnie, można pokusić się o wyjazd zagraniczny, jednak zgodnie z powiedzeniem „cudze chwalicie, swego nie znacie...” - gorąco zachęcamy do spędzenia urlopu w kraju. Zachęcająca ku temu okazuje się z każdą chwilą poprawiający się stan polskich dróg. Aktualnie, drogi szybkiego ruchu i autostrady poprowadzą nas do znacznej części miejsc w kraju. Cały czas budowane nowe odcinki gwarantują nam możliwość szybkich, a jednocześnie bezpiecznych podróży. Do odwiedzin polskich zakątków przekonać nas również mogą niskie ceny. Polska mimo wszystko cały czas wypada konkurencyjnie na tle Europy Zachodniej.
Bieszczady
Autor: Andrzej Wójtowicz
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
A może by tak tego roku zapomnieć o przyzwyczajeniach, tłumach na plaży i postawić na polskie góry? Beskidy, Karkonosze czy Sudety – wszystkie góry robią wrażenie, lecz jednak tylko w Tatrach znajdziemy się bliżej nieba.Nadzwyczajne widoki, jakie zapewniają nam trasy górskie, cudowny klimat, ale również pełna humoru i zabawy atmosfera, którą dostarczają prawdziwi górale, to recepta na udany urlop. Wielkie wrażenie sprawia na nas widok ośnieżonego szczytu Kasprowego wierchu latem, podczas gdy w dolinie jest gorąco i słonecznie. Wartkie potoki namawiają do kąpieli, a pachnąca trawa by na niej spocząć. Tak, wczasy w górach to w głównej mierze obcowanie z naturą.


Więcej artykułów

Jakiego rodzaju atrakcje może zaproponować rejon Beskidów dla odwiedzających, oferta noclegowa z tamtych okolic

Beskidy, góry
Autor: Greg_Men
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Beskidy to jedno z najbardziej znanych pasm górskich w Polsce, ciągną się od Czech aż po zachodnie krańce Ukrainy. W skład Bieszczad wchodzi parę różnych rejonów, z których najbardziej popularne wśród turystów są Beskid Mały i Beskid Żywiecki, a jeżeli będzie chodzić o kurorty, to tu najchętniej odwiedzane będą Ustroń, Istebna i Szczyrk. Ten region Polski oferuje mnóstwo atrakcji przez wszystkie pory roku.


Odwiedzając wszelakie zakątki kraju z reguły mamy ochotę by skosztować czegoś nowego, a dotychczasowe menu zastępujemy regionalnymi produktami. Trudno więc sobie wyobrazić wakacje w górach bez wędzonego oscypka zjedzonego u podnóża Wielkiej Krokwi czy kwaśnicy na Krupówkach. Zachęcamy więc by już w najbliższych dniach rozpocząć poszukiwania dogodnego miejsca noclegowego. Pomyśleć czy większą frajdę i przygodę przeżyjemy w góralskiej chacie, czy może w eleganckim, przepełnionym atrakcjami hotelu. Aby ułatwić sobie zadanie możemy wystukać w wyszukiwarkę internetową frazę: wakacje (izrael wycieczka eccotravel) w górach 2014 (piękne widoki), a zobaczymy imponującą listę ofert, z której na pewno wybierzemy odpowiednią.
25-05-2023
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.