Wielka podróż
apartamenty do wynajęcia nad morzem
Autor: Vernon Chan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wyjazdy nad polskim morzem coraz bardziej popularne nie tylko w trakcie lata

Współcześnie większość urlopowiczów przywykła, że w okresie letnim do wyboru mają dwa utarte kierunki – morze albo w góry. W efekcie w lecie duże miasta jako główne lokalizacje turystyczne odznaczają się wielkim skondensowaniem odwiedzających – co w licznych przypadkach efektywnie eliminuje prawdziwy wypoczynek.


Wyjazdy nad polskim morzem coraz bardziej popularne nie tylko w trakcie lata

Bałtyk jednak zwabia swoim czarem nie tylko w okresie kiedy z nieba płynie gorąc.
sopot
Autor: r. nial bradshaw
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zwiedź z nami Trójmiasto - przewodnik

Zamierzasz przyjazd do Trójmiasta? A może jesteś już na miejscu i nie masz pojęcia w jaki sposób uplanować swój pobyt, od czego rozpocząć zwiedzanie? Może spodziewasz się wizyty znajomych lub rodziny i nie masz pojęcia w które miejsca ich wziąć, co zarekomendować, dokąd zaprosić? Nasz przewodnik pomoże Ci trafić do najcudowniejszych miejsc w Trójmieście, poznać najistotniejsze atrakcje, Gdańsk, Gdynia, Sopot.


Zwiedź z nami Trójmiasto - przewodnik

Każde miasto turystyczne miasto ma parę takich miejsc, zwanymi atrakcjami.
relaks
Autor: Elroy Serrao
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Na długi weekend góry okażą się genialnym rozwiązaniem!

Najistotniejszy okazuje się być kierunek wyjazdu

Jeżeli pragniemy mieć świadomość, że nasz wyjazd będziemy mogli zaliczyć do wspaniałych, to z pewnością musimy się zastanowić, w jakim kierunku pragniemy się wybrać. Im bardziej wybrany region wyjazdu będzie nam odpowiadał, tym znaczniejsza będzie szansa na to, że spodobają nam się wszystkie propozycje, które będą tam przed nami ujawniane. Należy się tym zajmować wcześniej, aby na spokojnie wszystko przygotować.
egipt - zabytki
Autor: Jorge Láscar
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Do jakiego kraju wyjechać na wczasy? Kilka dobrych rad

Urlop na pewno jest jednym z najważniejszych momentów w ciągu roku dla wielu z nas. Przecież to właśnie wtedy możemy nareszcie odpocząć od codziennych obowiązków i wyjechać w odległe miejsce, gdzie będziemy mogli w ciszy się zrelaksować i zapomnieć o wszystkich kłopotach.
spacer po plaży
Autor: Akio Takemoto
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ustronie Morskie – tanie noclegi blisko morza. Jakie pensjonaty zarezerwować

Planując wyjazd z rodziną przeważnie rozpoczynamy przygotowania od podstawowego wyboru – góry czy woda. Tak pierwsza jak i druga opcja ciągnie za sobą sporo korzystnych konsekwencji.
Kaszuby
Autor: glencharnoch
Zaczerpnięte z: www.flickr.com

Niezapomniany urlop na Kaszubach

Jeżeli byśmy chcieli oznaczyć precyzyjne granice krainy kaszubskiej, najprawdopodobniej zadanie to się nie powiedzie. Kaszuby to region kulturalny, a nie historyczny, w związku, z czym nie możemy z całkowitą pewnością stwierdzić, gdzie sięgają.
Jedno nie podlega niemniej jednak dyskusji – na ich terenie są jedne z najśliczniejszych zakamarków w naszym kraju: plaże, lasy i jeziora. Nadzwyczaj bogata jest tutejsza kultura materialna, której nieodzownym symbolem i kwintesencją jest Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich.
autobusy
Autor: The TAS Partnership Ltd
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Poświęćmy jakiś czas na zwiedzanie - przecież zwiedzając można wiele się nauczyć

Im więcej posiadamy szansy do podziwiania i poznawania kolejnych miejsc, tym na pewno powiększa się nasza doświadczenie, a my śmielej oraz lepiej czujemy się w różnorakich miejscach. To wszystko układa się na naszą jeszcze większą ochotę wyjeżdżania, ale też szybciej nam potem przychodzi poznawanie kolejnych ludzi. Dlatego właśnie powinniśmy używać z każdej okazji, żeby móc oglądać jak najwięcej zabytków.
Architektura Tunezji
Autor: grolli77
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jesienne wakacje? Czemu nie!

Dla większości z nas jesień jest porą melancholii. O ile jeszcze we wrześniu można liczyć nieraz na ładną pogodę, to w listopadzie przeważnie sytuacja zaczyna się pogarszać. Za oknem robi się coraz ciemniej, a deszczowa aura nie nakłania do wychodzenia z domu. Wszystko to sprawia, że marzymy jedynie o ciepłym kocu i wygodnej sofie. Lekarstwem, może być spora dawka słońca, którą jesienią znajdziemy jedynie za granicą.
Sagrada Familia, Hiszpania
Autor: RolandStuehmer
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Hiszpania - miejsca warte zobaczenia

Malownicze wybrzeże i wyśmienita aura przyciągają do Hiszpanii podróżników . Ale nie tylko kurorty Andaluzji i Katalonii czynią kraj ten nadzwyczaj atrakcyjnym. Hiszpania ma mnóstwo ciekawych punktów i zabytków architektonicznych, szczególnie kościołów i miast.
polska
Autor: U.S. Army Corps of Engineers Savannah District
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie wybrać się na wymarzone wakacje w bieżącym roku?

Niemało osób zastanawia się w dzisiejszych dniach w jakie miejsce wybrać się na upragniony wypoczynek. Wśród mnóstwa ofert biur podróży można by wyszukiwać wyjazdy do odległych zakątków świata.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.