Wielka podróż
autobusy
Autor: The TAS Partnership Ltd
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Poświęćmy jakiś czas na zwiedzanie - przecież zwiedzając można wiele się nauczyć

Im więcej posiadamy szansy do podziwiania i poznawania kolejnych miejsc, tym na pewno powiększa się nasza doświadczenie, a my śmielej oraz lepiej czujemy się w różnorakich miejscach. To wszystko układa się na naszą jeszcze większą ochotę wyjeżdżania, ale też szybciej nam potem przychodzi poznawanie kolejnych ludzi. Dlatego właśnie powinniśmy używać z każdej okazji, żeby móc oglądać jak najwięcej zabytków.
Architektura Tunezji
Autor: grolli77
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jesienne wakacje? Czemu nie!

Dla większości z nas jesień jest porą melancholii. O ile jeszcze we wrześniu można liczyć nieraz na ładną pogodę, to w listopadzie przeważnie sytuacja zaczyna się pogarszać. Za oknem robi się coraz ciemniej, a deszczowa aura nie nakłania do wychodzenia z domu. Wszystko to sprawia, że marzymy jedynie o ciepłym kocu i wygodnej sofie. Lekarstwem, może być spora dawka słońca, którą jesienią znajdziemy jedynie za granicą.
Sagrada Familia, Hiszpania
Autor: RolandStuehmer
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Hiszpania - miejsca warte zobaczenia

Malownicze wybrzeże i wyśmienita aura przyciągają do Hiszpanii podróżników . Ale nie tylko kurorty Andaluzji i Katalonii czynią kraj ten nadzwyczaj atrakcyjnym. Hiszpania ma mnóstwo ciekawych punktów i zabytków architektonicznych, szczególnie kościołów i miast.
polska
Autor: U.S. Army Corps of Engineers Savannah District
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie wybrać się na wymarzone wakacje w bieżącym roku?

Niemało osób zastanawia się w dzisiejszych dniach w jakie miejsce wybrać się na upragniony wypoczynek. Wśród mnóstwa ofert biur podróży można by wyszukiwać wyjazdy do odległych zakątków świata.
kaszuby
Autor: Chris Kuga
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Z jakich przyczyn warto postawić na urlop na Kaszubach?

Kaszuby są jednym z popularniejszych rejonów turystycznych, które mogą pochwalić się zainteresowaniem nie tylko wśród polskich wczasowiczów. Dość wielu turystów z innych krajów decyduje się na wypoczynek właśnie w tym miejscu, rozkoszując się licznymi jeziorami oraz dziewiczą przyrodą. Warto postawić na taką formę wakacji, nie zapominając o dokonaniu rezerwacji noclegu. Jeżeli kogoś ciekawi przede wszystkim agroturystyka Kaszuby z pewnością okażą się wymarzoną propozycją.
nastolatki
Autor: IBSS BIOMED,
Zaczerpnięte z: IBSS BIOMED,

Wyjazdy last minute radują każdego człowieka

Podróże to nieodzowny fragment egzystowania każdego człowieka. Ludzie zawsze jeździli i zmieniali swe rodzinne krainy. Bardzo wielu z naszych przodków było wręcz zmuszonych czy to zważając na względy klimatyczne, czy również elementy polityczne. Dzisiaj ludzie prowadzą osadniczy sposób egzystowania, chociaż na co dzień przesuwają się - do pracy, na zakupy. Wzmożone transportowanie się ludzi jest ewidentnie zauważalne w czasie czasów wakacyjnych i urlopowych. Jest to związane z wyjazdami w celach wypoczynkowych.
wakacje na plaży
Autor: steven milne
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Przyszykuj się na wakacje, zakupując dobre jakościowo i dogodne elementy garderoby czy artykuły

W momencie, jeśli planuje się wyjazd na wakacje lub nawet na krótką wycieczkę, warto właściwie się do tego przygotować pod względem odzieży i ekwipunku. Zupełnie inna garderoba jest przydatna na co dzień, inne rzeczy zabierzemy ze sobą na urlop. Oczywistą koleją rzeczy okazują się zakupy, podczas których zakupimy wszystkie niezbędne artykuły. W czasie ich dokonywania należy zdecydować się na wartościowe rzeczy.
Ciechocinek
Autor: grego1402
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Bułgaria last minute, a Cypr last minute - a więc, w jakim miejscu najwspanialej udać się na czas wakacyjny w końcowej chwilce

Pragnąłbyś zorganizować samemu sobie wakacje, ale nie posiadasz na to sposobności? Skorzystaj z opcji "last minute"! Z naszej strony polecamy kilka lokalizacji: Bułgarię, Cypr a także coś bardziej szczegółowego - miasteczko Costa Brava w Hiszpanii!
wakacje w tajlandii
Autor: The Second Plant with Mike
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wyjeżdżam do Japonii - w jaki sposób się przyszykować?

Japonia mami nas swym wschodnim klimatem i odmiennością tradycji. Jest to kraina przeciwieństw – w Tokio dostrzeżemy pęd życia i współczesne techniki, w mniejszych miejscowościach wśród budynków pokrytych strzechą spotkamy gejsze ubrane w tradycyjne kimona.
eccotravel indie
Zaczerpnięte z: http://www.eccotravel.eu/

Biuro podróży może nam zaproponować dużo interesujących ofert

Obowiązkowo powinniśmy się zastanowić, gdzie pragniemy wyjechać w tym roku, kiedy, czego oczekujemy po rejonie które odwiedzimy, a też nad tym, czy chcemy samodzielnie wymyślić calutki nasz wyjazd, czy może korzystać z oferty biura podróży.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.