Niezbędny i zbędny sprzęt
Paryż
Autor: Falcon® Photography
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy leki w bagażu podręcznym możemy mieć?

Od czasu do czasu okazuje się być tak, że nie mamy szansy się zdecydować, by wybrać cel naszej podróży, a starczy jeden impuls, by ta decyzję powziąć. Być może w danym przypadku tym impulsem okażą się być kwoty biletów lotniczych?
klientów
Autor: Mike Gifford
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym jest żywność poddana procesowi liofilizacji? Przez kogo jest ona stosowana? Jak przedstawiają się jej zalety?

Ludzie wymyślili już wiele sposobów na konserwowanie żywności tak, by można było dłużej przechowywać produkty. Jedną z metod jest liofilizacja. Czym ona jest? Kiedy tego typu pożywienie się sprawdzi?
Warszawa
Zaczerpnięte z: www.morguefile.com

Czy spodoba nam się propozycja last minute Kreta all inclusive?

Gdy wybieramy się na wakacje, to trzeba wszystko tak zaplanować, by pasowało naszym oczekiwaniom oraz temu, jak lubimy spędzać wolny czas.
plecak
Autor: Camilo Viveros
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu warto aktywnie spędzać wolny czas, jakie akcesoria przydadzą się w tym celu.

Praktycznie każda pora roku jest dobra do tego, żeby uprawiać różnego rodzaju sporty z rodziną. W zimie aktywność niejednej osoby się zmniejsza, często ograniczając się do oglądania sportu w telewizji, lecz pojawienie się pierwszych cieplejszych dni jest sygnałem do tego, żeby na powrót wrócić do aktywnego działania. Zwłaszcza dzieci nie mogą się doczekać, aż się zrobi cieplej, bo dla nich jest to sygnałem, że można dużo więcej czasu przebywać poza domem z kolegami i koleżankami. Wprawdzie w obecnych czasach bawiących się na osiedlach i placach zabaw dzieci jest dużo mniej niż dawniej, bo wiele z nich przesiaduje w tym czasie w mieszkaniu przed telewizorem lub komputerem, ale mimo wszystko jest ich dużo.
góry i wypoczynek
Autor: Beraldo Leal
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wypoczynek i noclegi w okolicach górskich. Mamy kilka dobrych porad.

Spędzanie urlopu i ogólnie wolnego czasu w okolicach górskich jest ostatnio coraz bardziej powszechne. Popularność ta wzrasta razem ze wzrostem ilości miłośników aktywnego spędzania czasu. Wolny czas nad morzem przykładowo kojarzony jest zazwyczaj wyłącznie z biernym spędzaniem czasu, w przeważającej liczbie polegającym na leżeniu na plaży i kąpielach w morzu.
hotel
Autor: Torsten Maue
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób najlepiej zaplanować służbowy wyjazd, jak dobrze znaleźć hotel dla swoich pracowników.

Planując jakiś wyjazd w delegację często trzeba będzie pomyśleć o jakimś hotelu. Nawet jeśli wyjazd miałby być niedaleko, lecz na więcej niż jeden dzień, to dużo bardziej będzie się opłacało wynajęcie jakiegoś hotelu, niż codzienna jazda.
Pralka turystyczna

Jeżeli zamierasz podczas dni wolnych od pracy spać na biwaku, nie zapomnij zabrać ze sobą paru niezbędnych przyborów

Urlopowy czas pragnęlibyśmy spędzić nie tylko w towarzystwie znajomych, lecz także w jakimś interesującym zakątku w w Polsce lub zagranicą. Podczas gdy jedni preferują pobyt w ekskluzywnym pensjonacie, to pozostali decydują się na parudniową wyprawę w góry. Decyzję, w które miejsce pojechać, warto podjąć odpowiednio wcześniej, bo od tej właśnie decyzji wiele zależy, np. zawartość torby podróżnej.
pokój w hotelu
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kilka podstawowych informacji na temat typów hoteli, na co zwrócić swoją uwagę podczas wyboru.

W każdym dużym i małym mieście znajduje się jakiś hotel, w tych dużych jest ich nawet ponad sto. Dzięki bazie hotelowej goście przyjeżdżający do danego miejsca mogą się bezpiecznie i wygodnie przespać, a następnie dalej wyruszyć do swoich obowiązków.W zdecydowanej większości z hotelowych pokojów, może poza okresem wakacyjnym, korzystają właśnie pracownicy różnych firm i biznesmeni, chociaż jakaś część gości to są osoby prywatne.
zima
Autor: Bureau of Land Management Oregon/Washington
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rodzinny, zimowy wyjazd na ferie. W jakie miejsce warto się wybrać?

Gdy nadchodzi urlop jak ferie i wakacje, świetnie jest wybyć gdzieś z dala od domu i odstresować się w magicznym miejscu. A w jaki rejon się udać kiedy nie mamy jeszcze pomysłu na kilkudniowy familijny urlop? Jest kilka pomysłów.
apartamenty do wynajęcia nad morzem
Autor: Vernon Chan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wyjazdy nad polskim morzem coraz bardziej popularne nie tylko w trakcie lata

Aktualnie większość wczasowiczów przyzwyczaiła się, że w okresie letnim do wyboru posiadają dwa sztandarowe kierunki – nad wodę lub góry. W efekcie w lecie wielkie miasta jako podstawowe lokalizacje turystyczne odznaczają się gigantycznym zagęszczeniem wczasowiczów – co w licznych przypadkach efektywnie eliminuje prawdziwy wypoczynek.


Wyjazdy nad polskim morzem coraz bardziej popularne nie tylko w trakcie lata

Bałtyk jednak kusi swoim urokiem nie tylko w czasie gdy z nieba leje się gorąc.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.