Niezbędny i zbędny sprzęt
spodenki
Autor: Jan Bommes
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie otrzymać patent motorowodnego sternika?

Aby móc zgodnie z krajowym prawem poprowadzić jacht motorowodny, powinniśmy posiadać stosowny patent. Dokument taki dostaje się po przejściu należytego szkolenia jak też zdaniu sprawdzianu.
Paryż
Autor: Falcon® Photography
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy leki w bagażu podręcznym możemy mieć?

Od czasu do czasu okazuje się być tak, że nie mamy szansy się zdecydować, by wybrać cel naszej podróży, a starczy jeden impuls, by ta decyzję powziąć. Być może w danym przypadku tym impulsem okażą się być kwoty biletów lotniczych?
klientów
Autor: Mike Gifford
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym jest żywność poddana procesowi liofilizacji? Przez kogo jest ona stosowana? Jak przedstawiają się jej zalety?

Ludzie wymyślili już sporo sposobów na zabezpieczanie żywności w taki sposób, by można było dłużej przechowywać produkty. Jedną z metod jest liofilizacja. Na czym polega? W jakich sytuacjach tego typu jedzenie się sprawdza?
Warszawa
Zaczerpnięte z: www.morguefile.com

Czy spodoba nam się propozycja last minute Kreta all inclusive?

Gdy wybieramy się na wakacje, to trzeba wszystko tak zaplanować, by pasowało naszym oczekiwaniom oraz temu, jak lubimy spędzać wolny czas.
plecak
Autor: Camilo Viveros
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu warto aktywnie spędzać wolny czas, jakie akcesoria przydadzą się w tym celu.

Praktycznie każda pora roku jest dobra do tego, aby uprawiać jakieś sporty z rodziną. W zimie aktywność niejednej osoby spada, często ograniczając się do oglądania sportu w telewizji, jednak pojawienie się pierwszych cieplejszych dni to sygnał do tego, żeby na powrót wrócić do aktywnego działania. Szczególnie dzieci nie mogą się doczekać, aż będzie cieplej, bo dla nich stanowi to sygnał, że można dużo więcej czasu przebywać poza domem z kolegami i koleżankami. Wprawdzie w dzisiejszych bawiących się na osiedlach i różnego rodzaju placykach dzieci jest dużo mniej niż kiedyś, bo duża ich część siedzi w tym czasie w mieszkaniu przed telewizorem lub komputerem, ale pomimo tego jest ich całkiem sporo.
góry i wypoczynek
Autor: Beraldo Leal
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wypoczynek i noclegi w okolicach górskich. Mamy kilka dobrych porad.

Spędzanie urlopu i ogólnie wolnego czasu w okolicach górskich jest ostatnio coraz bardziej powszechne. Popularność ta wzrasta razem ze wzrostem ilości miłośników aktywnego spędzania czasu. Wolny czas nad morzem przykładowo kojarzony jest zazwyczaj wyłącznie z biernym spędzaniem czasu, w przeważającej liczbie polegającym na leżeniu na plaży i kąpielach w morzu.
hotel
Autor: Torsten Maue
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób najlepiej zaplanować służbowy wyjazd, jak dobrze znaleźć hotel dla swoich pracowników.

Planując jakiś wyjazd w delegację często trzeba będzie pomyśleć o jakimś hotelu. Nawet jeśli wyjazd miałby być niedaleko, lecz na więcej niż jeden dzień, to dużo bardziej będzie się opłacało wynajęcie jakiegoś hotelu, niż codzienna jazda.
Pralka turystyczna

Jeżeli zamierasz podczas dni wolnych od pracy spać na biwaku, nie zapomnij zabrać ze sobą paru niezbędnych przyborów

Urlopowy czas pragnęlibyśmy spędzić nie tylko w towarzystwie znajomych, lecz także w jakimś interesującym zakątku w w Polsce lub zagranicą. Podczas gdy jedni preferują pobyt w ekskluzywnym pensjonacie, to pozostali decydują się na parudniową wyprawę w góry. Decyzję, w które miejsce pojechać, warto podjąć odpowiednio wcześniej, bo od tej właśnie decyzji wiele zależy, np. zawartość torby podróżnej.
pokój w hotelu
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kilka podstawowych informacji na temat typów hoteli, na co zwrócić swoją uwagę podczas wyboru.

W każdym dużym i małym mieście znajduje się jakiś hotel, w tych dużych może ich nawet być ponad sto. Dzięki bazie hotelowej goście którzy przyjeżdżają w daną okolicę mogą się bezpiecznie i wygodnie przespać, a później dalej wyruszyć do swoich obowiązków.W dużym stopniu z hotelowych pokojów, może poza okresem wakacyjnym, korzystają właśnie biznesmeni i pracownicy różnych firm, choć pewna ilość gości to będą prywatne osoby.
zima
Autor: Bureau of Land Management Oregon/Washington
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rodzinny, zimowy wyjazd na ferie. W jakie miejsce warto się wybrać?

Gdy nadchodzi urlop jak ferie i wakacje, świetnie jest wybyć gdzieś z dala od domu i odstresować się w magicznym miejscu. A w jaki rejon się udać kiedy nie mamy jeszcze pomysłu na kilkudniowy familijny urlop? Jest kilka pomysłów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.