Plaża
plaża
Autor: Sami Keinänen
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Najchętniej wybierane kraje na urlop

Jeśli trzeba by było ułożyć listę najchętniej obieranych przez mieszkańców naszego kraju państw turystycznych, Egipt, Grecja i Turcja miałyby czołowe miejsca.
Tunezja
Autor: Sergio Conti
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Tunezja jako idealny kraj na wczasy

Tunezja znajduje się w Afryce Północnej i zajmuje powierzchnię wielkości połowy naszego kraju. To w największym stopniu wysunięty na północ państwo lądu afrykańskiego. Jest to jeden z ukochanych kierunków naszych wojaży. Jest to państwo do jakiego turyści jeżdżą głównie w okresie wakacyjnym, gdy następują w tym miejscu największe gorąca.
dominikana
Autor: Jorge from Brazil
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wakacje Dominikana mają szansę być wspaniałym pomysłem

Jeśli nie mamy jeszcze sprecyzowanego, gdzie chcemy się wybrać na wakacje, to może należy się zastanowić nad jakimiś odleglejszymi miejscowościami oraz dłuższym pobytem? Kiedy pragniemy posiadać zapewnioną piękną aurę przez calutki nasz pobyt tam, to być może powinniśmy spojrzeć na wakacje Dominikana posiada tutaj niesamowicie ciekawą ofertę.
Kuba
By: Roderick Gray
Oryginal: http://www.flickr.com

Fascynujące wczasy na Kubie - interesująca propozycja biur podróży.

Słoneczna Kuba to prawdziwy raj na ziemi. Jest ona znaczną atrakcja dla turystów, jacy chętnie przybywają na Kubę na urlop i wczasy. Kuba ma dużo do zaoferowania, znajdują się tu spore plaże, śliczne błękitne morze i mnogość atrakcji. Na Kubie nie brak stylowych kurortów, w których zdołamy się zatrzymać, a samą wycieczkę możemy zarezerwować za sprawą biura podróży.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.