Lot
pasażerowie samolotu
Autor: Cha già José
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Prawa pasażera obowiązujące ogólnie

Wszyscy wyruszający na wycieczkę samolotem powinni mieć na uwadze wszystkie swoje prawa i obowiązki. Należy przed zainicjowaniem wycieczki zaznajomić się z różnymi niezbędnymi informacjami. Wtedy znacznie prościej jest domagać się m.in. odszkodowania w przypadku odwołanego lotu. O tym, jakie są prawa pasażera, decyduje każda linia lotnicza.
flagi europejskie
Autor: Elliott Brown
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Współczesny transport turystyczny

Holandia jest krajem, który swym wyjątkowym pięknem magnetyzuje wielu turystów z każdego punktu świata. Polakom państwa Beneluksu kojarzą się przede wszystkim z pracą wakacyjną. W obu przypadkach jednakże niebywale znamienną informacją jest to, jak dotrzeć do tego kraju. Na nasze szczęście transport do Holandii na chwilę obecną nie jest jakimkolwiek problemem.
na pokładzie samolotu
Autor: Matt Popovich
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Niby wszyscy wiemy, na czym polega pojęcie prawa, ale czasami nie mamy całkowitego zrozumienia zagadnienia

Prawo jest po to, aby w razie niedotrzymania danych obietnic była jeszcze ewentualność zadośćuczynienia. W ten sposób dość luźna teoria, której nie znajdziecie w żadnym naukowym podręczniku mówiącym o przepisach, odnosi się do praktycznie każdej sfery naszego życia. Wszyscy to świetnie rozumiemy i zdajemy sobie sprawę z tego, iż w każdej dziedzinie powinny nam przysługiwać odpowiednie prawa. W porządku, lecz jak to wygląda w rzeczywistości?
samolot
Autor: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Samolot do Chorwacji

Wakacje zawsze trzeba planować z określonym wyprzedzeniem, aby unikać później trudności z odnalezieniem najlepszych ofert. Zazwyczaj lepiej nie oszczędzać zbyt wiele pieniędzy na wakacje swoich marzeń. Dlatego w momencie, kiedy na wakacje jest poszukiwane miejsce najlepsze, wspaniałym wyborem jest lot do Chorwacji. Ten pozornie nieduży kraj jest olśniewającym miejscem na spędzenie w nim czasu ze względu na cudowny mikroklimat, zapierające w dech piersiach widoki i niezwykłe możliwości, jakie oferuje.
Warszawa
Zaczerpnięte z: flickr.com

Do jakich odległych krajów dobrze polecieć? Jakie są warte uwagi? Jakie istnieją najciekawsze oferty?

Podróżowanie jeszcze nigdy wcześnie nie było tak bezproblemowe jak dziś. Otwarte granice oraz coraz większa ilość tanich biur podróży sprawiają, iż jesteśmy w stanie polecieć właściwie w każde miejsce. Jak myślimy o lotach to błyskawicznie mamy na myśli bardzo ciekawe, odległe kierunki, te, które być może odwiedzimy jedyny raz w życiu. Marzymy o nich, zastanawiamy się jak się przygotować do takiego lotu, szukamy najlepszych ofert. A najbardziej ciekawe jest to, że mamy możliwości, ażeby tego dokonać. W dzisiejszym artykule dwa z pewnością interesujące miejsca, jedno oraz drugie dość oddalone od naszego kraju.
miasto
Autor: Wygoda Travel
Zaczerpnięte z: Wygoda Travel

Bukareszt – stolica Rumunii idealnym miejscem na krótki wypad, przekonaj się sam, że dobrze tutaj przyjechać

Podróże są konikiem, jaki niewątpliwie pochłania. W końcu dużo lepiej jest odwiedzić kolejne kraje, próbować nowych specjałów, podziwiać fantastyczne zabytki i poznawać ludzi, z jakimi nie mielibyśmy ewentualności się spotkać chodząc z domu do pracy oraz pracy do domu, aniżeli wciąż siedzieć w swoich czterech ścianach, choćby bardzo ładnych.
wakacje
Autor: Łukasz Miśkiewicz
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jaka oferta jest zazwyczaj dobrą okazją, by udać się na zagraniczny wypad ? Co skłania nas do kupna biletów na samolot?

zwiedzanie Starego Kontynentu to obecnie już nie jest problem. Coraz mniejsza liczba ludzi wybiera samochód na rzecz szybszego środka transportu, którym będzie samolot. Przez to da się udać się na wycieczkę chociażby na krótko, choćby na weekend.


Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.