Narty
wakacje z rodziną
Autor: Hästens
Zaczerpnięte z: Hästens

W jaki sposób zaplanować wyjazd z rodziną? Jakiego rodzaju wyjazdy będą najlepsze, które są na pewno godne polecenia?

W jakim miejscu najlepiej spędzić czas wolny? Zdecydowanie istnieje kilka opcji, żeby zrobić to bardzo dobrze i efektywnie, lecz na pewno na uwagę zasługuje jeden typ - wciąż dobry, uniwersalny, wpływający dobrze na zdrowie, stan kondycji oraz relacje z rodziną. O jakim wypoczynku mowa? Oczywiście o spędzaniu wolnego czasu na łonie natury.
Tatry, góry
Autor: Mariusz Chilmon
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rodzinne wakacje w Tatrach

Tatry są najwyższymi rodzimymi górami. Na tle Karpat, których są częścią, charakteryzują się cechamiwybitnie alpejskimi, co obrazuje się piętrowym układem skupisk roślinnych.Przeciętna wysokość tatrzańskichwierzchołków to ok. 2300 m, długość pasmaw linii prostej – ok. 53 km, z kolei szerokość sięga 30 km czyniąc z nich miejsce bardzo chętnie wybierane na odpoczynek dwa tysiące czternaście.
widok na Szklarską Porębę
Autor: TijsB
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Szklarska Poręba: miasto, które powinno się odwiedzić. Sprawdź dlaczego!

Jednym z miast położonych w województwie Dolny Śląsk jest Szklarska Poręba. Jest ono naprawdę często zwiedzane w ostatnim czasie przez wielu turystów. Piękne położone na zboczach Karkonoszy jest doskonałym miejscem dla narciarzy i miłośników pieszych wędrówek.
samochód
Autor: Manoj Prasad
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Buty scarpa cieszą się pozytywną oceną

Gdy kochamy góry, to musimy powiedzieć, że wykonaliśmy wszystko co we własnej mocy, żeby poczuć się w nich bezpiecznie. Przez to właśnie potrzeba zobaczyć z jakich sprzętów powinniśmy tu korzystać, tak by zaznaczyć, że podjęliśmy właściwą decyzję.


Buty scarpa cieszą się pozytywną oceną

Profesjonaliści oraz amatorzy zachwalają kije komperdell


Buty scarpa cieszą się pozytywną oceną

Koniecznie musimy rozmyślać o tym, które kijki narciarskie powinniśmy posiadać, tak żebyśmy uzyskali pewność, że odpowiednio będzie nam się z nimi zjeżdżać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.